Dánská politička se rozhodla o celé věci promluvit kvůli tomu, aby nesláblo hnutí MeToo. O těchto věcech se podle jejího názoru musí mluvit. K celé věci došlo při večeři na začátku „nultých let“. Giscard d’Estaing se měl během večeře dotknout nohy Thorning-Schmidtové a hladit ji. „Chytil mě za stehno pod stolem,“ popsala Thorning-Schmidtová, jež byla v té době poslankyní Evropského parlamentu.
„Zeptala jsem se sama sebe, co se děje, změnila jsem místo, a bylo po všem,“ uvedla v knize „Blondýnčiny úvahy“ politička. Kniha vyšla včera.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
FactChecking BETA
Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.
A o co vám teda jde zrušením poplatků?
Stejně je budeme platit zase všichni, i když nepřímo z rozpočtu. A jestli tu jde o kontrolu hospodaření ČT. Proč se neřeší jen ta? Ostatně v tom s vámi souhlasím, že vyřešena měla být už dávno. Ale ani vy jste to neudělali. Nejste ve sněmovně ani ve vládě prvně. Děkuji. Vršková
Další články z rubriky
9:24 Máte ve štábu lesbu a točíte o klimatu? Dotace jistá. Český filmař promluvil
„Dnes už to funguje v podstatě tak, že film musí splňovat určitá ‚ideologická‘ zadání,“ popisuje dok…
- 8:25 Rusové jen předstírají vítězství, padlo. A přišel výsměch
- 11:35 „Věděli jste, že nezvou Okamuru.“ Konec legrace. V ČT se pere špína
- 17:17 Až o 3 600 Kč ročně víc. Češi znovu platí víc než bohaté země
- 5:15 ČT je naše a je pro každého. Škrtnutá věta má dohru
- 17:40 Pravda o klimatické panice. Důkazy přímo z Česka


