Trhliny v Čapím hnízdě: Důkaz pro Babiše. Díra v tvrzení EU, padlo

17.10.2022 7:17 | Ze sítí

Účelové trestní stíhání? Advokát Karol Hrádela se na Facebooku rozepsal o probíhajícím soudním procesu v kauze Čapí hnízdo obžalovaného Andreje Babiše. Poukazuje na údajné nejasnosti z relevantní zprávy OLAF a tvrdí, že se v rámci procesu prezentuje mnoho spekulací a nepodložených tvrzení. Jaký trest hrozí expremiérovi? Padla slova o vězení i propadnutí majetku.

Trhliny v Čapím hnízdě: Důkaz pro Babiše. Díra v tvrzení EU, padlo
Foto: David Hora
Popisek: Andrej Babiš na mítinku v Jihlavě

Probíhající soudní proces se šéfem opozičního hnutí ANO, expremiérem Andrejem Babišem, v trestněprávní kauze Čapí hnízdo na svém facebookovém profilu komentuje advokát Karol Hrádela. Soudní jednání v této věci, jemuž předsedá soudce Jan Šott, Hrádela označuje za „kolotoč fám a zábavy“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: AKS

Referendum

Dobrý den pane Havlíčku!! Proč si myslíte, že se nemohou obyčejní lidé sami rozhodnout v referendu o směřování ČR ? Petr Vondrák

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pivo Fialy a Rakušana proti Babišovi: Karneval mrtvol, říká Holec

21:56 Pivo Fialy a Rakušana proti Babišovi: Karneval mrtvol, říká Holec

Prosperita a svoboda, píše Petr Fiala na billboardy. Petr Holec ale bilancuje, že se za čtyři roky s…