Trojice rebelů z ODS Fuksa, Šnajdr a Tluchoř zůstala bez "trafik"

05.01.2014 16:49 | Zprávy
autor: jma

Téměř po půl roce od kontroverzního zatčení někdejších poslanců ODS, o jejichž vzdání se mandátu se spekulovalo coby o korupčním obchodě, je většina z „trafikantů“ bez svých, údajně nespravedlivě nabytých míst. A to přesto, že soud jejich obvinění zrušil.

Trojice rebelů z ODS Fuksa, Šnajdr a Tluchoř zůstala bez "trafik"
Foto: Hans Štembera
Popisek: Rebelové ODS v čele s poslancem Tluchořem

Marek Šnajdr opustil dozorčí radu státního podniku Čepro sám počátkem října. Ivana Fuksu, bývalého ministra zemědělství, odvolal ze státního Aeroholdingu ministr financí v demisi Jan Fischer. Píše o tom Aktuálně.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Co se stane s majetkem, který bude pocházet z trestné činnosti, a který zabavíte?

Zaráží mě taky, že uvádíte, že budete moci zabavit majetek, který bude podezřelý. Neměl by být zabaven jen ten, u kterého je jisté, že pochází z trestné činnosti? Proti tomu nic nemám, ale pokud jde jen o podezření, nebude to pak snadno zneužitelné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Kdo vás ještě může brát vážně?“ Klempíř se Baxou nedal vyvést z míry

14:25 „Kdo vás ještě může brát vážně?“ Klempíř se Baxou nedal vyvést z míry

„Ta velká slova kolegy Baxy jsou trochu směšná. My nechceme zničit média veřejné služby. My chceme j…