Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Když se srovná, co si za průměrný plat může koupit Čech a Němec, vychází z toho obyvatelé České republiky výrazně hůře. Tato informace nejspíš nikoho nepřekvapí, ale že je rozdíl mezi oběma národy tak výrazný, to prý překvapí. Podle velkého srovnání deníku Blesk těžko volit jiná slova, než že jsme německým sousedům pro smích.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Opravdu by mě zajímalo, jak to s tím zdražováním na benzínkách je. Ze sebe nevěřím tomu, že se prodejci jen nesnaží zneužít situace. A když zjistíte, že ano, co uděláte?
Pouliční hádka na Letné mezi politickým influencerem Adamem Šejnou z Restart Česko a Vojtěchem Pšená…