Trump vyzval k posílení jaderného arzenálu USA, Putin vzápětí reagoval

23.12.2016 12:47 | Zprávy
autor: vef

O jaderných prostředcích hovořili v předvánočním čase jak prezident Ruska Vladimir Putin, tak nově zvolený republikánský prezident Donald Trump.

Trump vyzval k posílení jaderného arzenálu USA, Putin vzápětí reagoval
Foto: kremlin.ru
Popisek: Vladimir Putin, prezident Ruské federace

Trump vyzval ve svých slovech k výraznému posílení a rozšíření jaderného arzenálu USA. Tyto kroky je podle něj nutné podniknout, dokud svět ohledně jaderných bomb nepřijde k rozumu. Trumpova slova následovala jen několik hodin po těch Putinových, který před ruskou generalitou uvedl, že ruské rakety musejí být schopny spolehlivě překonat stávající i budoucí systémy protiraketové obrany.

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Vydání Babiše

Na to, aby nebyl Babiš vydán se teď svádí dost věcí – rozumějte jeho rozhodnutí, kterými si nechce proti sobě poštvat své spojence. Co ale myslíte že nastane, až se rozhodne o jeho nevydání? Změní se jeho postoj ke koaličním partnerům a k tomu, jak bude rozhodovat a vystupovat? A.K.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Po akci Milionu chvilek vládní poslankyně řekla, jak to v ČR dopadne

10:10 Po akci Milionu chvilek vládní poslankyně řekla, jak to v ČR dopadne

DENÍK POSLANKYNĚ Demonstranti, jak prokázala mnohá videa přímo z akce, ani často nevědí, proč tam js…