Tumáš! Redaktor ČT dostal koblihou. Útočnice utekla a natočila VIDEO

28. 4. 2020 15:51

Moderátor České televize Tomáš Drahoňovský debatoval na Malostranském náměstí v Praze s komentátorem Hospodářských novin Petrem Honzejkem a s komentátorem serveru Info.cz Petrem Holcem. A najednou mu na obleku zničehonic přistála kobliha. A to zdaleka nebylo všechno. Bylo natočeno zajímavé VIDEO.

Tumáš! Redaktor ČT dostal koblihou. Útočnice utekla a natočila VIDEO
Foto: Repro ČT24
Popisek: Moderátor ČT Tomáš Drahoňovský zasažen koblihou
reklama

Anketa

Je pro vás plk. Robert Šlachta důvěryhodnou osobností?

88%
12%
hlasovalo: 16272 lidí
Poslanci debatují o tom, zda prodlouží krizový stav o týden či o tři týdny. Holec konstatoval, že ve Sněmovně budou jednotlivé strany hrát především o své zviditelnění.

„ODS říká, že vláda krizi absolutně nezvládla, všechna opatření, která vyhlásila, tak nefungují, ale pak přijde (předseda poslaneckého klubu ODS) Zbyněk Stanjura a řekne, že většinu opatření, které provedla, tak převzala ‚od nás‘. Takže těžko říct, co si z toho vzít,“ uvedl Holec.

Honzejk konstatoval, že opozice se snaží jednat konstruktivně, ale je logické, že každá stana se snaží získat politické body. Když si měl tipnout, o kolik dní se nouzový stav prodlouží, tipnul si deset dní. „Je to situace, kdy si chce každý něco urvat. Tipuju, že to bude takový krvavý kompromis,“ poznamenal Honzejk

Jenže... – během hovoru Drahoňovského s komentátory přistála na obleku moderátora kobliha.

Drahoňovský to ustál s klidem a na sociální síti Twitter uvedl, že se létajícím pečivem již zabývá policie. Prý ho po něm hodil demonstrant, který horoval za ukončení nouzového stavu.

„Pracovní úraz obleku koblihou z rukou demonstranta proti nouzovému stavu prošetřuje policie,“ napsal moderátor.

Drahoňovský a kobliha

Petr Honzejk Drahoňovského reakci ocenil.„ Moderátor ČT Tomáš Drahoňovský trefen v průběhu přímého vstupu z Malostranského náměstí od demonstranta koblihou. Ustál to skvěle. Na rozdíl ode mě, neb jsem v řevu druhého demonstranta do megafonu nerozuměl, na co se Tomáš ptá a odpovídal od boku zřejmě na něco úplně jiného,“ okomentoval situaci Honzejk.

Drahoňovský a kobliha

O demonstraci referovala také bývalá televizní reportérka Jana Peterková,  která přišla s teorií, že pandemie koronaviru není ničím jiným než globálním spiknutím proti lidstvu. Všechny protesty proti tomuto globálnímu spiknutí jsou prý zamlčovány.

Už v březnu poznamenala, že koronavirovu pandemii považuje jen za zastírací manévr, který má zakrýt invazi muslimů mířících do Evropy.

Ale v jednu chvíli se z Malostranského náměstí vydala na útěk.

„Bacha, jedou sem fízlové, lidi, nechci se nechat znova zatknout,“ prozradila.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO „Dvojitou? Mám.“ Češi už přečůrali vládní nesmysl

14:41 VIDEO „Dvojitou? Mám.“ Češi už přečůrali vládní nesmysl

Z nových vládních nařízení se největším terčem posměchu stal příkaz nosit dvě chirurgické roušky na …