Ty buzerante zkur*ený. Klausův tajemník Jakl čte z dopisů

03.05.2012 11:21

Prezidentův tajemník Ladislav Jakl na svém webu zveřejnil emailovou korespondenci s jedním z jeho „fanoušků“. ParlamentníListy.cz totiž jako první informovaly, že Jakl zvažuje kandidaturu na prezidenta republiky. Jen krátce po zveřejnění článku se v Jaklově mailu objevila vulgární reakce, příznačně obsahující mnoho pravopisných chyb.

Ty buzerante zkur*ený. Klausův tajemník Jakl čte z dopisů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tajemník prezidenta Ladislav Jakl

Ladislav Jakl email nehodil do koše, ale nepodepsanému pisateli odpověděl s nadhledem a nutno podotknout, že i se značnou dávkou poetičnosti.

Jak rajská hudba zní něžná slůvka tvá

Redakce ponechává text v původním znění, některá slova byla pouze „vypípána“: „Buzerante sku*vený !!! To by tak scházelo teplouš na hradě ty kapko s tatového ču*áka. Zm*de modrý !!!! Hajzle sku*vený korytářský. Sku*vysyne jeden,“ píše anonym. Pomineme-li míru vulgarity, už jen samotným množstvím pravopisných chyb by autor stěží postoupil na druhý stupeň základní školy.

Jak zní odpověď prezidentského tajemníka? „Jak rajská hudba mi zní tvá něžná slůvka, jež jemnou duši pod drsnou slupkou skrývají. Ach dál jen dál naplňuj mé srdce vášní svou oddanou.“

Anonym vyslyšel Jaklovu „prosbu“ o další něžná slůvka a odpovídá: „Tvé mejly budou ozdobou mého blogu. Jen potvrzuješ co jsi za duševního chudáka a hlavně korytář!!“

„Ach do světa jen vykřič touhu svou a bolest! Srdce mé však vzdor plamenům oddanosti tvé musí zůstat uzamčeno, neboť klíček zlatý k němu v rukách něžných kryje ta, jež podlahu v mém hnízdě často myje,“ loučí se ředitel politického odboru prezidentské kanceláře a možný kandidát na nejvyšší úřad v zemi Ladislav Jakl v korespondenci, jejíž doslovné znění zveřejnil na svých internetových stránkách.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: rp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Poteče krev? Vtrhnou odpůrci Babiše do Sněmovny? Padla zlá slova, vlastně ještě horší

19:51 Poteče krev? Vtrhnou odpůrci Babiše do Sněmovny? Padla zlá slova, vlastně ještě horší

„Byl by to boj a rozhodně nic hezkého.“ To ne, žádné násilí! Ani evidentní političtí odpůrci nové Ba…