Ty kurvo jedna. Araby nemám rád, jsme ve válce. Pořad Zdeňka Pohlreicha ovládlo téma islámu

07.02.2017 12:54

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich zavítal se svou show Ano, šéfe! do motorestu Ušák u Kadaně. Majitelem podniku je Erich Szymaniec, jenž jej dal do kupy vlastníma rukama a je na něj patřičně pyšný. Má však také vyhraněné politické názory.

Ty kurvo jedna. Araby nemám rád, jsme ve válce. Pořad Zdeňka Pohlreicha ovládlo téma islámu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Šéfkuchařská hvězda Zdeněk Pohlreich
reklama

„Nemáme rádi Araby,“ hlásí Szymaniec se svými přáteli, s nimiž vyzývá k akcím proti islamizaci. „Pozval jsem si vás tu, protože vás mám rád,“ říká motorkářům, kteří za ním do restaurace přijeli. „Noční jízda proti Islámskému státu,“ hlásá Szymaniec a ukazuje plakátek. „Tito všichni lidé pojedou protestovat proti tomu,“ dodává. 

„A nebojíme se, že ne?“ ptá se následně majitel. „Ne,“ zaznívá jednohlasně. „Buď to začneme řešit sami, nebo jsme v prdeli. My je tu nechceme, jsme ve třetí světové válce,“ říká Szymaniec. V jeho motorestu pak nejsou ani vítáni hosté, jimž není vidět do očí.

Chce, aby jeho děti vyrůstaly normálně. Aby nemusely mít strach vlézt do metra, zaletět si na dovolenou. „Zbraní máme dost,“ říká. „Náš čas teprve přijde,“ dodává společně s ostatními hosty. Pohlreich s nimi na jízdu proti muslimům jet nechtěl. „Jéžiš, ne. Jsem mírumilovný člověk,“ řekl.

Anketa

Bude Miloš Zeman znovu kandidovat?

97%
3%
hlasovalo: 4484 lidí

Video najdete ZDE.

„Navzdory hysterické politické korektnosti je třeba si připustit, že tu žijí i takovýhle lidi, kterých není zrovna málo, s úplně stejným právem na vlastní názory, ať se nám to líbí, nebo ne,“ řekl k tomu Pohlreich. Když jej pak vyšlou v oděvu muslimské ženy s obličejem maskovaným nikábem do motorestu na řízek, je skutečně samotným Szymaniecem vyveden. „Pojď, jdeme ven,“ táhne jej. „Ty kurvo jedna,“ řekne mu pak venku Pohlreich, když se odmaskuje. „Já Araby ale nemám rád,“ oponuje Szymaniec. „Na tom přeci nezáleží, host jako host,“ uzavírá Pohlreich.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný působí zděšení. Včerejší otevřená slova ve Sněmovně mají dohru. Už se vytahují dluhy i terorismus

16:21 Volný působí zděšení. Včerejší otevřená slova ve Sněmovně mají dohru. Už se vytahují dluhy i terorismus

Analytik Roman Máca se zamýšlel na tím, kdy poslanec Lubomír Volný vytvoří nového teroristu, jako by…