Ty prý platí Kreml. To budete koukat koho. Ukázáno prstem

28.02.2022 12:41 | Ze sítí

Velmi zajímavý příspěvek do aktuální debaty o surovinové bezpečnosti a soběstačnosti Česka přidal twitterový účet Konec uhlí – nová energie. Někteří ekoaktivisté jsou prý placeni Kremlem. Bývalý ministr dopravy a šéf sdružení Konec uhlí – nová energie Vladimír Budinský k tomu posléze uvedl další informace a připomněl, že podobné věci se již děly v minulosti.

Ty prý platí Kreml. To budete koukat koho. Ukázáno prstem
Foto: Repro Youtube
Popisek: Větrná elektrárna

„Proruská agitace o nenahraditelnosti ruského zemního plynu, jako zálohy údajně zelených, ale zcela nespolehlivých, jen 10–20 % fungujících obnovitelných zdrojů ze setrvačnosti pokračuje.
Určitě jsou ekologičtí ekoaktivističtí manipulátoři i nadále placeni v znehodnocených rublech,“ vypálil dnes nad ránem twitterový účet Konec uhlí – nová energie.

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Marek Korejs

Tomio Okamura byl položen dotaz

Stíhání

Někde jsem četla, že za ty vaše plakáty chce policie stíhat i hnutí. Můžete mi vysvětlit, jak se jakékoliv hnutí stíhá? To jakože všichni členové nebo jak můžete stíhat hnutí? A co myslíte, jak soudy rozhodnou a kdy? Bude to ještě do voleb?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Všimněte si, co neřekl.“ Havlíček dal gól Baxovi z ODS

14:05 „Všimněte si, co neřekl.“ Havlíček dal gól Baxovi z ODS

V nedělní Partii na CNN Prima News se střetli vládní i opoziční politici – ministr kultury Martin Ba…