Ty v*le! Sebrat Arenbergerovi 90 procent. Dominik Hašek zostra

12.05.2021 16:49 | Zprávy

Známý sportovec, jehož jméno je občas skloňováno i v souvislosti s prezidentskými volbami za dva roky, Dominik Hašek se na svém twitterovém profilu rozčílil kvůli funkci ministra zdravotnictví Petra Arenbergera. Konkrétně kvůli jeho členství v Radě Českého rozhlasu, na které nyní Arenberger rezignoval. Haška rozčílila částka, na kterou si měl Arenberger přijít.

Ty v*le! Sebrat Arenbergerovi 90 procent. Dominik Hašek zostra
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Dominik Hašek - Show Jana Krause 1. 6. 2016

„Tvl, 400 tisíc (z našich peněz) za funkci v Radě Českého rozhlasu?!? To u nás nevydělá 70 % lidí za celý rok! Můžete mi někdo říci, kolik hodin práce měsíčně (ročně) lidé tomu (práci v RČRo) tak věnují? Můj odhad: Jsou desetinásobně z našich daní přeplaceni,“ napsal na svůj twitter slavný hokejový brankář Dominik Hašek.

Tvl, 400 tisíc (z našich peněz) za funkci v Radě Českého rozhlasu?!? To u nás nevydělá 70% lidí za celý rok! Můžete mi někdo říci, kolik hodin práce měsíčně (ročně) lidé tomu (práci v RČRo) tak věnují? Můj odhad: Jsou desetinásobně z našich daní přeplaceni https://t.co/ADIAsfkghv

— Dominik Hasek (@hasek_dominik) May 11, 2021

„Možná to je moc perverzní názor, ale být v radě ČRo bych bral spíše jako čestnou funkci, stejně jako ČT. Když mzdu, tak symbolickou na pokrytí lístků na tramvaj atd.,“ odvětil v diskusi jeden z uživatelů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

Evropská unie si z našich peněz dělá bankomat

Souhlasím s tím, co tvrdíte, bohužel situace u nás je podle mě stejná. Stát podle mě není dobrý hospodář a nač u nás potřebujeme tolik politiků za takové peníze? Vždyť o řadě z vás není ani slyšet a řada z vás si práce poslance plete s cestovkou. Nebo to tak podle vás není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Kolegové mi namastili schody. I kamarádi.“ Herec Gulyáš o chování umělců, když projevil vlastní názor

18:40 „Kolegové mi namastili schody. I kamarádi.“ Herec Gulyáš o chování umělců, když projevil vlastní názor

Herec Michal Gulyáš tvrdí, že doba nesvobody a nálepkování se v České republice pomalu blíží ke konc…