ÚOHS zrušil tendr na policejní i běžná auta za 2,25 miliardy

14.06.2019 11:50 | Zprávy
autor: nab

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zrušil výběrové řízení na osobní i policejní auta pro Ministerstvo vnitra za 2,25 miliardy korun. Ministerstvo v důsledku toho tendr zrušilo. ČTK to zjistila z internetových stránek úřadu, zrušení tendru potvrdilo i Ministerstvo vnitra.

ÚOHS zrušil tendr na policejní i běžná auta za 2,25 miliardy
Foto: ÚOHS
Popisek: ÚOHS

Vítěz zrušeného tendru měl s resortem uzavřít rámcovou dohodu na dodávku osobních aut v policejním i běžném provedení na roky 2018–2021. Předpokládaná hodnota zakázky byla 2,25 miliardy korun.

Úřad se výběrovým řízením začal zabývat letos v lednu a v březnu rozhodl o zrušení zadávacího řízení a zakázal ministerstvu s vítězem tendru uzavřít smlouvu až do skončení správního řízení na ÚOHS.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hurá na zelenou demonstraci! Docent Valenčík o Green Dealu

20:45 Hurá na zelenou demonstraci! Docent Valenčík o Green Dealu

KLIMA: VZPOURA PROTI PANICE Po páteční stávce sobotní zamyšlení. První z textů polemické série, kter…