Údajně sedm raněných na ukrajinském kontrolním stanovišti u Oděsy

25.04.2014 10:58 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Sedm raněných si dnes časně ráno vyžádal výbuch u kontrolního stanoviště ukrajinských sil u Oděsy na jihu země. Oznámila to místní policie. Příčiny výbuchu vyšetřuje, za nejpravděpodobnější verzi považuje útok neznámých pachatelů.

Údajně sedm raněných na ukrajinském kontrolním stanovišti u Oděsy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Na Václavském náměstí proběhl protest Za vaši i naši svobodu-Ne ruské okupaci Ukrajiny

Místní přívrženci prozápadního kyjevského režimu vybudovali v okolí černomořského přístavu podle agentury Reuters podobných kontrolních stanovišť několik, aby zabránili příchodu proruských separatistů z nedalekého Podněstří, ruskojazyčného regionu, který se odtrhl od Moldavska.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Odsun Němců

Pane Okamuro, já s vámi souhlasím, že odsun Němců byl správný, ale zajímal by mě váš názor na to, jak byl proveden. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Podruhé volit Pavla? Zločin.“ Holec už se neudržel

19:23 „Podruhé volit Pavla? Zločin.“ Holec už se neudržel

„Pustit Pavla k čemukoli zahraničnímu znamená zahraniční průšvih pro Česko,“ říká komentátor Petr Ho…