Ukrajina? Zamlčujeme neonacisty, abychom nenahráli Rusku, napsal český novinář

26.03.2019 10:24 | Zprávy
autor: mp

Prezident Spojených států Donald Trump si může oddechnout, protože vyšetřovatel Robert Mueller konstatoval, že stávající prezident a jeho lidé v předvolební kampani nespolupracovali s Ruskem. Nabízí se otázka, co teď udělají média, která Trumpa takřka odsoudila předem? Vezmou si z tohoto případu ponaučení?

Ukrajina? Zamlčujeme neonacisty, abychom nenahráli Rusku, napsal český novinář
Foto: Repro Youtube
Popisek: Donald Trump na konferenci CPAC

Současný pán Bílého domu Donald Trump může být spokojen. Ministr spravedlnosti William Barr oznámil, že vyšetřovatel Robert Mueller se svým týmem nenašel důkazy, které by nade vší pochybnost prokázaly, že Trump a jeho lidé spolupracovali v době předvolební kampaně s Ruskem. Podle zahraničních médií zůstala otevřena jen otázka, zda 45. prezident USA nebránil výkonu spravedlnosti.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

V Česku máme regiony, které zaplatily za růst celé země

Souhlasím s vámi v tom, v Česku máme regiony, které zaplatily za růst celé země. Ale nemyslíte, že je to vina vás všech politiků? Myslíte, že nás teď EU spasí a daným regionům pomůže? Tvrdíte, že funguje nějaký fond? Jestli to tak je, proč se situace nelepší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pozor: Leyenová spouští systém, který může řídit i české volby

4:40 Pozor: Leyenová spouští systém, který může řídit i české volby

Evropská unie spouští nový projekt na „ochranu demokracie“. Stále více politiků ale varuje, že tím v…