Umělci! Sledujte, kdo stojí za akcemi Drahoše či Topolánka

20.12.2017 6:42

Prezidentská kampaň vrcholí, volby budou již za necelý měsíc. Server Aktuálně.cz zjišťoval, kdo pomáhá adeptům na Pražský hrad. Jiří Drahoš například spoléhá na pomoc režiséra Tomáše Mašína.

Umělci! Sledujte, kdo stojí za akcemi Drahoše či Topolánka
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Profesor Jiří Drahoš
reklama

Supervizorem volební komunikace prezidentské kampaně Jiřího Drahoše je režisér Tomáš Mašín. Ten přitom odmítal zakázky od politických stran. Nyní je však přesvědčen, že musí Drahošovi pomoc, neboť současný prezident, jak Mašín tvrdí, by neměl v úřadu pokračovat. Drahošovi přinesl nejen klip, ale i strategii, heslo či kreativu. A poradil i s akcelerací na sociálních sítích. 

Expremiér Mirek Topolánek má pak ve svém týmu uznávaného marketingového experta Jakuba Horáka, někdejší manažer Vladimíra Franze Jakub Hussar nyní pomáhá diplomatu Pavlu Fischerovi.

„Do procesu kampaně vstupuji výhradně proto, že jsem bytostně přesvědčen o tom, že Pavel Fischer je ideální kandidát,“ uvedl Hussar, jenž zpětně považuje za chybu to, že Franz před pěti lety podpořil Miloše Zemana ve druhém kole. Jak uvedl, bylo to bez jeho vědomí a vnímá to jako politickou sebevraždu. 

Původní text ZDE

Jak server Aktuálně.cz dodává, na odborníky z PR spoléhá i Michal Horáček, jenž spolupracuje například s Radkou Hrstkovou z velké PR agentury Ewing PR či Ondřejem Drábkem z agentury BeefBrothers. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Debil Babiš. Nora Fridrichová promluvila. Takto si představuje „veřejný zájem“

20:28 Debil Babiš. Nora Fridrichová promluvila. Takto si představuje „veřejný zájem“

Ke slovům ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD), že je Babiš „debil“, se již vyjád…