Univerzita Karlova: Babišova kandidátka Janáčková u nás neučí, tato osoba s námi nemá nic společného

29.09.2014 17:11 | Zprávy

ParlamentníListy.cz spolu s dalšími médii v pondělí odpoledne oslovila svým stanoviskem Univerzita Karlova. Stručně se vyjádřila ke kandidátce hnutí ANO do Senátu Lauře Janáčkové.

Univerzita Karlova: Babišova kandidátka Janáčková u nás neučí, tato osoba s námi nemá nic společného
Foto: Hans Štembera
Popisek: Laura Janáčková a její publikační činnost

"V souvislosti s mediálním zájmem, který se v posledních dnech objevil okolo osoby kandidátky do Senátu PČR Laury Janáčkové, a na základě množících se dotazů Oddělení komunikace 1. LF UK v Praze sděluje, že dotyčná nehabilitovala na naší fakultě ani s ní nemá uzavřen jakýkoliv zaměstnanecký poměr," uvedla univerzita ve svém prohlášení. 1. LF UK se tedy nebude k její osobě nyní ani v budoucnu vyjadřovat," dodala.

Zajímavé je, že sama Janáčková na svém oficiálním profilu vazbu na 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy doposud má.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: tan

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Minulý rok to byl průšvih. ČT chystá novou vánoční pohádku

20:30 Minulý rok to byl průšvih. ČT chystá novou vánoční pohádku

Česká televize připravila další štědrovečerní pohádku. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, jenže…