Upálil se, zanechal dopis: V Plzni ho hasili pěti hasicími přístroji

23.11.2022 7:13 | Zprávy

Ještě v době vlády Andreje Babiše se před Ministerstvem zdravotnictví ČR zabil asi padesátiletý občan. V závěru října 2022, tedy již za časů vlády Petra Fialy (ODS) spáchal před úřadem vlády sebevraždu další muž. A teď je tu další takový případ. Policistům sloužícím v Plzni se před jednou ze zdejších základních škol otevřel hrůzný pohled na hořícího seniora.

Upálil se, zanechal dopis: V Plzni ho hasili pěti hasicími přístroji
Foto: Screen Krimi Plzeň.cz
Popisek: Policie v akci v Plzni

Plzeňským policistům sloužícím v noci na dnešek se před 20. základní školou v Brojově ulici na Slovanech naskytl hrůzný pohled. Spatřili tu postavu hořícího muže.

Podle serveru Krimi - Plzeň.cz šlo o asi sedmdesátiletého seniora, který doma zanechal dopis na rozloučenou a vydal se na svou poslední cestu ulicemi západočeské metropole.

„Policisté, strážníci a policejní psovod okamžitě k hořícímu muži vyrazili a pokoušeli se ho uhasit pomocí hasicích přístrojů i PET lahví s vodou, přičemž ihned na místo volali záchranáře a hasiče. Muže, který si dle všeho polil hlavu, ramena a přední část těla hořlavinou, se jim v krátké době podařilo uhasit a společně se záchranáři a hasiči zahájili jeho resuscitaci, protože následkem utrpěných zranění zkolaboval. Zasahující o život muže bojovali téměř hodinu, bohužel ale jeho zranění byla velmi vážná a pomoci mu již nebylo možno,“ napsal server.

 

 

Na konci října se stala obdobná smutná událost. Před Úřadem vlády ČR spáchal sebevraždu další občan. Muž narozený v roce 1948 se podle všeho zastřelil. O případu informoval server iDNES.cz.

O rok dříve, tedy ještě v době vlády Andreje Babiše (ANO), spáchal sebevraždu další občan ČR. Tehdy byl o generaci mladší, asi padesátiletý. Zemřel před Ministerstvem zdravotnictví. O případu informoval mimo jiné i server Seznam Zprávy.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Kalousek

Dobrý den, vy na jednu stranu děkujete Kalouskovi, že stranu vybudoval, ale na druhou stranu ho odmítáte dát na kandidátku. Není to od vás tak trochu pokrytecké a neuctivé vůči němu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

V závěru října 2022, tedy již za časů vlády Petra Fialy (ODS), Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseVitek106 , 23.11.2022 11:21:37
spáchal před úřadem vlády sebevraždu další muž. A teď je tu další takový případ, kdy se v Plzni před jednou ze zdejších základních škol, upálil sedmdesátiletý senior. - WWWWWWWWWW - Toto je důsledek vládnutí Fialova žumpálního pětihnusu a pokud tento pětihnus bude dál lidem všechno zdražovat, tak takových sebevražd bude přibývat, protože hladný a promrzlý člověk, který díky almužnám za celoživotní dřinu, kterým Fialův pětihnus ironicky říká důchod nemá ani na zaplacení předraženého nájmu, o energiích ani nemluvě, už víc možností na další život nemá, a pod mosty už mnoho volných míst také není. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavně, že sami sobě zvedají už tak nehorázně nemorální statisícové platy o další desetitisíce. Na to se přece dostatek milionů musí vždycky najít, i kdyby měl národ třeba vychcípat. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A řešení??? PŘEVRAT a to nejen jakýsi sametový onucák, ale pořádný "ocelový smeták" a to pětihnusné svinstvo sedící ve Strakovce vymést tam kam patří a to na hnojiště dějin. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

|  7 |  0

Další články z rubriky

„Obviňte Bidena z podněcování k atentátu.“ V USA to po střelbě na Trumpa vře

21:21 „Obviňte Bidena z podněcování k atentátu.“ V USA to po střelbě na Trumpa vře

Zahraniční média se shodují v tom, že střelbou na republikánského prezidenta Donalda Trumpa se prezi…