Už je to jasné. "Rebel" Šnajdr bude v dozorčí radě Čepra předsedat

11.02.2013 21:30 | Zprávy
autor: pan

Bývalý poslanec za ODS Marek Šnajdr byl zvolen předsedou dozorčí rady společnosti Čepro. Šnajdr byl jedním z „rebelujících“ poslanců, kteří odmítali zvýšení DPH, ale nakonec opustili Sněmovnu a umožnili tak odhlasování daňového balíčku.

Už je to jasné. "Rebel" Šnajdr bude v dozorčí radě Čepra předsedat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marek Šnajdr

Kromě Marka Šnajdra v čele dozorčí rady Čepra se hýbalo ještě s postem obchodního ředitele – tím se stal dosavadní vedoucí odboru obchodu Martin Vojtíšek. Jeho úkolem bude udržet ekonomické výsledky společnosti, i když bude klesat spotřeba pohonných hmot. Vojtíšek se navíc stal i členem představenstva.

Noví lidé zasednou i v řadách dozorčí rady, a to Jiří Neumann a Zdeněk Blažek. Dosud byl pouhým členem i nynější předseda Šnajdr.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ukrajina blíž k EU? Bude to drahé, ví Brusel. Ale semkneme se

19:03 Ukrajina blíž k EU? Bude to drahé, ví Brusel. Ale semkneme se

Ukrajina a Moldavsko se mají opět posunout blíže členství v EU a zahájí jednání o společných pravidl…