V Lánech se dnes kvůli migrační krizi sejdou poradci prezidenta

24.10.2015 7:01 | Zprávy
autor: čtk

Na zámku v Lánech se dnes sejde expertní tým prezidenta Miloše Zemana. Porady se zúčastní mimo jiné ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Jednat by měli o migrační krizi.

V Lánech se dnes kvůli migrační krizi sejdou poradci prezidenta
Foto: Peter Števkov
Popisek: Imigranti ve stanici Keléti

Česko se tento týden stalo terčem kritiky ze strany Vysokého komisaře OSN pro lidská práva kvůli porušování práv uprchlíků. Mimo jiné označil Zemanovy projevy za xenofobní a islamofobní.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Zpřísnění trestů za týrání zvířat

Jsem pro zpřísnění trestů, ALE nemyslíte, že hlavní problém je v tom, že soudy přísné tresty neudělují? A vůbec, že policie týrání neřeší příliš intenzivně, a taky, že má malé pravomoci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dárek pro Putina. Spolku chodí miliony, ale nikdo neví kam

13:39 Dárek pro Putina. Spolku chodí miliony, ale nikdo neví kam

Za čtyři roky vybral „Dárek pro Putina“ téměř 1,5 miliardy korun. Bez transparentního účtu, s utajen…