V Pramenech vyhrálo volby ANO v čele se současnou starostkou

06.10.2018 17:17 | Zprávy
autor: mp

V Pramenech na Chebsku vyhrálo volby s 68,38 procenty hlasů ANO. V čele kandidátky byla současná starostka Michala Málková, hnutí získalo v devítičlenném zastupitelstvu šest mandátů. Zprávu přinesla ČTK.

V Pramenech vyhrálo volby ANO v čele se současnou starostkou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

V jedné z nejzadluženějších obcí v Česku bylo v posledních měsících zastupitelstvo neusnášeníschopné. K volbám přišlo 83 z 96 oprávněných voličů, účast tedy byla 86,46 procenta.

„Z volebního výsledku máme radost. Teď se začneme připravovat na ustavující zastupitelstvo a co nejdřív bychom měli začít řešit dvě nabídky k odkupu obecních pozemků. A samozřejmě chceme pokračovat v oddlužování obce,“ řekla ČTK Málková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Vendula Svobodová byl položen dotaz

Dá se nyní nějak zjistit, kdo z politiků využívá obecní bydlení?

Myslíte, že těch politiků jako Mrázová bude víc? A máte pro váš návrh, aby to, kdo z politiků využívá obecní byt bylo veřejné podporu u jiných stran? A nebylo by ještě lepší, kdyby se zásadně změnila kritéria pro přidělování takových bytů?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdy seberete řád Zelenskému? Nepříjemná otázka na Pavla

15:35 Kdy seberete řád Zelenskému? Nepříjemná otázka na Pavla

Polský prezident Nawrocki odňal svému ukrajinskému protějšku Řád bílé orlice. Vzápětí se na Ukrajině…