V Praze pokračují vzpomínkové akce k výročí Jana Palacha

18.01.2015 6:55 | Zprávy
autor: čtk, mp

Šestačtyřicáté výročí sebeupálení studenta Jana Palacha dnes chtějí vzpomínkovým pochodem připomenout zástupci občanských iniciativ. V 16 hodin pochod zahájí u Palachova hrobu na Olšanských hřbitovech. Odtud symbolický plamen svíčky ponesou na Václavské náměstí ke studentovu pomníku. Akci pořádá spolek Podhradí, který založili organizátoři protestů proti prezidentu Miloši Zemanovi, a platforma Bez komunistů.cz.

V Praze pokračují vzpomínkové akce k výročí Jana Palacha
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vitrína společnosti Jana Palacha

Od 20 hodin se uskuteční v kostele Nejsvětějšího Salvátora mše se vzpomínkou na Palacha. Sloužit ji bude kněz Tomáš Halík. Řada pietních akcí se uskutečnila již v pátek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Karel Haas byl položen dotaz

Legislativní nouze

Neměl by se změnit zákon, aby projednávání zákonů v legislativní nouzi nemohlo být zneužíváno? Přijde mi, že je nebezpečné, že se vlastně cokoliv může projednávat v legislativní nouzi nebo to má nějaká přesná pravidla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vystrčil si vyskakuje.“ Macinka ovládl studio. Pak potupil Pavla

13:15 „Vystrčil si vyskakuje.“ Macinka ovládl studio. Pak potupil Pavla

Hosty první části Partie Terezie Tománkové byli ministr zahraničních věcí Petr Macinka (Motoristé) a…