V centru Prahy začne protipovodňové cvičení

11.08.2012 6:31 | Zprávy
autor: vfe

V časných ranních hodinách začne v Praze protipovodňové cvičení, při kterém hasiči, vojáci a dobrovolníci postaví na nábřeží v centru města protipovodňové hráze. Součástí celodenní akce bude program pro veřejnost. Na Žofíně si lidé vyzkouší stavbu hrází, prohlédnou si speciální techniku a uvidí zásah hasičů, informuje ČTK.

V centru Prahy začne protipovodňové cvičení
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pohled na Prahu

Cvičení naplánované k desetiletému výročí tragických záplav omezí dopravu v centru. Motoristé neprojedou po Masarykově, Smetanově a Dvořákově nábřeží. Uzavřeny budou i některé přilehlé ulice. Cestující MHD musí počítat s tím, že tramvajové linky pojedou odklonem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zahnaní do kouta. Samková se podělila o zkušenosti s Íránem. A varuje

21:12 Zahnaní do kouta. Samková se podělila o zkušenosti s Íránem. A varuje

Svět se řídí pokrytectvím a dvojím metrem, které se promítá od mezinárodní politiky až po mezilidské…