V rámci cvičení se uskuteční všechny fáze nasazení zábran, od nakládání dílců ve skladu v Dubči, po jejich přepravu a stavbu zábran včetně dopravních opatření v daném místě. Testováno bude i zajištění potřebného množství lidí a techniky.
Loni v září město procvičilo stavbu protipovodňových zábran v Holešovicích. Mobilní bariéry stály od Hlávkova po Libeňský most, bariéra byla dlouhá 1127 metrů. Cvičení stálo 1,1 milionu korun.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Írán
Podle vás je režim v Íránu lidský? V čem jako? O USA si iluze nedělám, ale na režimu v Íránu fakt nic pozitivního neshledávám.
Další články z rubriky
21:06 Dobrá zpráva pro V4? Fico upřímně o Magyarovi
Slovenský premiér Robert Fico při debatě se studenty v Galantě podpořil myšlenku obnovení silné Vise…




