V rámci cvičení se uskuteční všechny fáze nasazení zábran, od nakládání dílců ve skladu v Dubči, po jejich přepravu a stavbu zábran včetně dopravních opatření v daném místě. Testováno bude i zajištění potřebného množství lidí a techniky.
Loni v září město procvičilo stavbu protipovodňových zábran v Holešovicích. Mobilní bariéry stály od Hlávkova po Libeňský most, bariéra byla dlouhá 1127 metrů. Cvičení stálo 1,1 milionu korun.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: čtk
Je pravda, že chcete nahradit v čele strany Pekarovou?
Upřímně pro mě jste velká neznámá. Co jste dosud jako politik dokázal? Jaká je vaše vize ČR za 10 let? Co je pro vás na prvním místě?
Další články z rubriky
                                    20:05 Macinka „vydoloval“ z Babiše mnohem víc, než se čekalo
Je program nové vlády ušit na míru přáním Andreje Babiše, jak tvrdí zlé jazyky? Nebo jde o kompromis…
- 17:02 Vy máte stále nějaký nesoulad... ČT se ptala, Babiš se smál
 - 14:15 Na jejich úroveň neklesnu. Poslankyně o oslavě u Petra Pavla
 - 11:32 Ošklivá pravda o Markétě Pekarové Adamové v den jejího konce
 - 10:31 Zoufalý výsadek. Ukrajina už nemůže, ukázalo se u Pokrovsku
 - 8:30 Rozjela se petice proti Vítu Rakušanovi, která vše změní
 
                                
    
                                
                                              
                                              



