V ústeckých krajských volbách podpoří Paroubka Vorálek a Cingr

11.02.2012 13:45

Paroubkovi národní socialisté zbrojí do krajských voleb. V Ústeckém kraji stranu podpoří bývalý krajský policejní ředitel Jiří Vorálek a předseda krajských odborů Jiří Cingr. Podle předsedy krajské rady NS-LEV21 Petra Bendy má strana potenciál ve volbách letos v říjnu i zvítězit, spokojený by ale byl s každým výsledkem, který by neumožnil bez národních socialistů sestavit radu kraje.

V ústeckých krajských volbách podpoří Paroubka Vorálek a Cingr
Foto: hns
Popisek: Předseda NS-LEV21 Jiří Paroubek

Krajskou kandidátku v Ústeckém kraji povede předseda strany Jiří Paroubek. "Vidím šanci na úspěch ve třech, čtyřech krajích, kde budeme mít silné lídry. Pokud jde o Ústecký kraj, je logické, že bychom tady měli usilovat o úspěch," řekl dnes 262 shromážděným straníkům. Podle něj je vedení kraje zcela prohnilé. "Hádat se s domovnicemi a mafiány nemá žádný smysl," dodal.

Benda: Chci Paroubka hejtmanem

Na kandidátku podle něj strana láká kromě vlastních členů také nezávislé starosty z menších měst, představitele ústecké Univerzity Jana Evangelisty Purkyně i lidi ze svobodných povolání.

Podle Bendy je strana schopná v Ústeckém kraji i vyhrát. "Mluvil jsem s Jiřím Vorálkem a řekl mi, že je schopen s námi spolupracovat i na odborné úrovni. Nikdy prý není nic vyloučeno. Myslím si, že je připraven se s námi utkat v krajských volbách i v senátních," řekl Benda. Vorálek byl do loňského listopadu nejdéle působícím krajským policejním ředitelem. Byl zvolen i jako člen programové rady krajské organizace strany.

Úmysl kandidovat do voleb za NS-LEV21 dnes účastníkům konference oznámil také předseda regionální rady Českomoravského svazu odborových svazů Jiří Cingr. "Chci, aby Jiří Paroubek byl hejtmanem Ústeckého kraje a aby v radě seděl Jiří Cingr, Jiří Vorálek," řekl ve svém projevu Benda.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Demonstrace před parlamentem? Zcela nezákonná. Zkušená pořadatelka Lenka Procházková srovnává s vlastní zkušeností a hovoří o metodách z Majdanu

21:48 Demonstrace před parlamentem? Zcela nezákonná. Zkušená pořadatelka Lenka Procházková srovnává s vlastní zkušeností a hovoří o metodách z Majdanu

Nad tím, že desítkám demonstrantů umožnili policisté ve středu 11. července oblehnout hlavní vchod d…