VIDEO Autor písně „Ruskej šváb“: Snad se na mě nebude pan prezident zlobit, když odtajním...

30. 1. 2017 17:25

Hudebník Quido MC si nedá pokoj. Vymyslel novou písničku, se kterou se strefuje do prezidenta republiky Miloše Zemana. Tentokrát si vzal na mušku prezidentovo panictví. Při troše pátrání bychom mohli tento Zemanův zážitek spojit i s Václavem Klausem nebo Jiřím Ovčáčkem, doplňuje v nadsázce hudebník.

VIDEO Autor písně „Ruskej šváb“: Snad se na mě nebude pan prezident zlobit, když odtajním...
Foto: archiv
Popisek: Prezident Zeman v Plané

Při návštěvě Plzeňského kraje prozradil Miloš Zeman, že v jednom ze zdejších penzionů přišel před mnoha lety o své panictví. Vzpomínal přitom na ženu, se kterou to prožíval, a byl asi trochu překvapený, když mu tato dáma poslala květinu. Quido MC si s notnou mírou nadsázky klade otázku, co to asi bylo za dámu.

„Když jste odtajnil fascinující okamžik vaší minulosti, kdy jste jako, myslím, šesta-, možná sedmatřicetiletý přišel o panictví. Samozřejmě, celý národ si klade otázku, kdo je ta šťastná. Kdo je ta žena, která měla tu čest,“ ptá se na videu dostupném na serveru YouTube.

S humorem sobě vlastním dodává, že to podle havlistů mohla být nějaká žena z blázince a podle členů homosexuální komunity srocené kolem bývalého velvyslance USA Andrewa Schapira to mohl být i exprezident Václav Klaus. Quido MC to ale označuje za zlomyslné fámy, které šíří Zemanovi odpůrci. Hudebník se prý z diplomatických zdrojů jedné nejmenované ambasády dozvěděl, že Miloš Zeman prožil první krásné chvíle sexuální rozkoše s pověstnou „Ženou za pultem“.  

Aby to prokázal, přiložil hudebník k videu i patřičně upravenou fotografii. Nabídl také odpověď na otázku, kdo vlastně zařídil předání květiny od potěšené ženy panu prezidentovi. Přece syn! Podle hudebníka to není nikdo jiný než současný hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

14:20 TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

AKTUALIZOVÁNO O VYJÁDŘENÍ MICHAELY KRAUSOVÉ (16:08) V průběhu několika minulých týdnů se v médií…