VIDEO Konflikt na tiskovce Merkelové a Erdogana. Ochranka musela vyvést tureckého novináře

29.09.2018 12:34 | Zprávy
autor: vef

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan si při návštěvě Berlína vymohl, že jeden z novinářů nepřijde na tiskovou konferenci. Dalšího pak vyvedla ochranka. Píše o tom například server Seznam Zprávy.

VIDEO Konflikt na tiskovce Merkelové a Erdogana. Ochranka musela vyvést tureckého novináře
Foto: Archiv
Popisek: Turecký prezident Recep Erdogan

Pro koho byla tisková konference zcela zapovězena? Pro novináře Cana Dündara, jenž byl v Turecku odsouzen a žije v německém exilu. V případě, že by se Dündar tiskové konference zúčastnil, Erdogan vyhrožoval, že by nepřišel on.

Dündar nedorazil, ale konflikt přesto přišel. Další z žurnalistů si totiž oblékl tričko s nápisem „Svoboda pro novináře v Turecku“. Proti muži následně zasáhla ochranka a z tiskové konference ho vyvedla. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Žaloba

Co říkáte na to, že na vás chce podat předseda senátu žalobu, že neplníte sliby? Podle mě se sliby mají plnit, bohužel porušuje je většina politiků, a proto by podle mě měli být odvolatelní, ale co zmůže a může eventuálně soud mi není jasné. Vám ano?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Orgie ukrofilství, úpí Holec. Opozice navzájem soutěží, kdo je pro Kyjev nejvíc

21:46 Orgie ukrofilství, úpí Holec. Opozice navzájem soutěží, kdo je pro Kyjev nejvíc

Letošní výročí ruské invaze přineslo podle komentátora Petra Holce další kolo „ukrofilství“, v němž …