VIDEO Kubera k voličům: Jste naštvaní. Ale hoďte nám to ještě jednou

21.10.2013 19:20

Senátor Jaroslav Kubera (ODS v předvolebním klipu burcuje voliče. Ti, kteří nestojíte o návrat socialismu, hoďte nám to ještě jednou, říká. Lidé by se podle jeho názoru neměli řídit titulky v novinách, které ODS odepisují, ale jít k volbám a vhodit svůj hlas pro ODS ještě jednou.

VIDEO Kubera k voličům: Jste naštvaní. Ale hoďte nám to ještě jednou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Kubera
reklama

V čele severočeských Teplic stojí senátor Jaroslav Kubera (ODS) řadu let. Voliči mu opakovaně dávají důvěru a on tak zůstává na primátorském postu v regionu, který tradičně přeje spíše levici. A Kubera nechce, aby Teplice zůstaly jediným modrým ostrovem v rudém moři. S modrým kloboukem na hlavě a s novinami v ruce proto žádá voliče: „Přijďte k volbám a vhoďte nám to ještě jednou."

„Chápu, že jste naštvaní. Ani nevíte, jak jsem naštvaný já. ... Podivejte se ale na naše kandidátky. Rozloučili jsme se dokonce i s Borisem Šťastným,“ láká Kubera voliče. Pokud lidé nedají na titulky v novinách a předvolební průzkumy, ODS s podporou voličů nemůže prohrát. „Hoďte nám to ještě jednou," apeluje populární senátor na voliče.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tomu nebohému generálovi to ještě neřekli... Od koho by tenhle voják na Hradě přijímal rozkazy? Stonjeková objevila úplně jiného favorita

21:31 Tomu nebohému generálovi to ještě neřekli... Od koho by tenhle voják na Hradě přijímal rozkazy? Stonjeková objevila úplně jiného favorita

„Tomu nebohému generálu Pavlovi nikdo ještě neřekl, že on prezidentem nebude,“ lituje komentátorka K…