VIDEO Pane, na co tolik bot? Černoši v Miami, kde řádí hurikán, vybrali obchod s obuví

11. 9. 2017 11:40

Na YouTube se objevilo hned několik šokujících videozáznamů z rabování obchodů v době evakuace jejich majitelů kvůli zuřícímu hurikánu. Ve všech videonahrávkách hrají „hlavní roli“ zástupci černošské komunity.

VIDEO Pane, na co tolik bot? Černoši v Miami, kde řádí hurikán, vybrali obchod s obuví
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vlajka USA

Jeden takový vyrabovaný obchod na svém videu ukazuje také známý černošský komentátor, moderátor a „youtuber“ Tommy Sotomayor, který se podivuje nad tím, proč o rabování černošské komunity neinformují mainstreamová média. „Kdyby rabovali bílí Američané, byla by takových videí plná média. Když něco takového dělají černoši, tak nad tím liberální média přivírají oči, protože je nechtějí v rámci politické korektnosti ‚poškozovat‘,“ kritizuje Sotomayor.

 

Anketa

Který premiér země Visegrádu je nejlepší?

hlasovalo: 12776 lidí

Obrázky byly natočeny bezpečnostními kamerami v jednom z obchodů v Houstonu, kde zrovna zuřil hurikán Harvey. Jak je patrné ze záběrů, po obchodě, který nabízí mimo jiné paruky, se pohybují černoši a berou si vše, co se jim líbí. Obchod vypadá naprosto zdevastovaně a jeho majitel utrpěl škody minimálně v řádech tisíců dolarů. „Média tyto obrázky odmítají vysílat, a dokonce o tom odmítají i hovořit. Odmítají přijmout skutečnost, že černoši rabují,“ zlobí se Sotomayor.

Podle Sotomayora navíc tímto způsobem v černošské komunitě uvažuje většina lidí. Jeho slova do jisté míry potvrzuje další video, které tentokrát zachycuje rabování obchodu s obuví v Miami na Floridě, kde pro změnu přinutil k evakuaci tisíce lidí hurikán Irma. Přibližně dvouminutové video, natočené náhodným přihlížejícím, bylo publikováno včera místní stanicí WSVN-TV a aktuálně má asi třináct tisíc shlédnutí. Také tyto záběry se patrně v mainstreamových médiích neobjeví.

 

Před obchodem je narychlo zaparkováno několik aut, ze kterých vybíhají výhradně Američané tmavé barvy pleti. Na dalších záběrech mají v náručí krabice s botami, které vynášejí ze dveří obchodu. Rabování se účastní několik desítek osob a některé z nich ani příliš nespěchají, byť se dopouštějí krádeže se zvlášť přitěžujícími okolnostmi. Rabování se trestá o poznání přísněji než „standardní“ krádeže po celém světě. Donesou si krabice s botami do vozu a opět se vrací pro další. Tímto způsobem pokračují až do úplného naplnění svého nákladového prostoru.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: pro

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO: „Běžte pryč!“ Macron seřval Izraelce. Někam mu totiž vlezli

11:40 VIDEO: „Běžte pryč!“ Macron seřval Izraelce. Někam mu totiž vlezli

Francouzský prezident Emmanuel Macron měl během své návštěvy Izraele, kde se účastní mezinárodního f…