VIDEO Pavel Novotný si nedá pokoj. Podívejte se, co provedl tentokrát

04.11.2018 16:16

O občanském demokratovi Pavlu Novotném, jenž uspěl v komunálních volbách natolik, že se stane starostou městské části Řeporyje, se toho napsalo už hodně. Veřejnost upoutal např. svým holým pozadím, které vystrčil na fotografa. Podívejte se sami, co má na triku teď.

VIDEO Pavel Novotný si nedá pokoj. Podívejte se, co provedl tentokrát
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný

Pavel Novotný rád vyslovuje provokativní názory, kterými na sebe poutá pozornost. V rozhovoru pro internetovou televizi DVTV prohlásil, že on sám je v podstatě vítač uprchlíků, zatímco poslanec ODS Václav Klaus mladší je tak trochu „nácek“.

Tentokrát na sebe upoutal pozornost jinak. Zahrál si „typického Čecháčka“ v hudebním klipu skupiny Tři sestry. Takový typický český turista se při cestě v sandálech s bílými ponožkami na nohách prochází lesem pod slovenskými Tatrami a tváří se při tom tak kysele, jako by snědl čtyři citróny najednou. „Jsem český turista v Tatrách, v bílých ponožkách mé tělo chátrá,“ doprovází kyselý výraz politika zpěv. Společnost mu dělá dáma, která do Vysokých Tater vyrazila na jehlových podpatcích.  

V jednu chvíli všechno skončí karambolem. Novotného převáží batoh plný bůčku a paštik a nový starosta pražské městské části se vyděšeně řítí k zemi vstříc kamenům. „Jsem český turista v Tatrách, horská služba po mě pátrá,“ doprovází ho zpěv.

Než horská služba „typického Čecháčka“ najde, v Tatrách se setmí, Novotný se ještě stihne poprat s medvědem a pak už jen odřený s láhví piva v ruce čeká na záchranáře, se kterými se poté podělí o několik „lahváčů“.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Mluvčí elfů: Když mluví o svobodě Volný, není to, jako když o ní mluvil Václav Havel. Diskutovat může jen seriózní partner

18:48 Mluvčí elfů: Když mluví o svobodě Volný, není to, jako když o ní mluvil Václav Havel. Diskutovat může jen seriózní partner

Společnost pro obranu svobody projevu (SOSP) má nového nepřítele – internetovou skupinku tzv. Českýc…