VIDEO Takové jiné vánoční poselství. Autor: Prezidentský kandidát Laco Déczi

25.12.2016 14:07

Slavný jazzový hudebník a potenciální kandidát na prezidentský úřad Laco Déczi si vyzkoušel, jaké to je pronášet coby prezident vánoční poselství. A jak už je jeho zvykem, nešetřil přitom sprostými slovy.

VIDEO Takové jiné vánoční poselství. Autor: Prezidentský kandidát Laco Déczi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Brána na 1. nádvoří Pražského hradu

„Já jsem se rozhodl, že budu kandidovat na prezidenta. Mám pro to několik důvodů. Za prvé se tady přemnožili strašně zpěváci. A denně se jich narodí asi tak 150 nových. Samé celebrity, samé V.I.P. A jeden kluk mi říkal, ty jsi pořád nasranej na ty zpěváky, kde oni se berou, že je jich tolik. Já jsem to zkoumal a zjistil jsem to. Když nějakej úchylák jde po ulici a vychčije se do nějakého rohu, a přijde za týden další úchylák a vychčije se do stejného rohu a když pak na to svítí slunce, tak oni vyrostou jako žampiony,“ uvedl slavný hudebník s tím, že doufá, že zpěváci „chytí nějaký mor a vykapou“.

Rozhodl se proto, že by chtěl zrušit demokracii. „Zaprvé není dotažená. Když můžou být komunisti ve vládě, který tady zabíjeli lidi, tak proč ti chudáci esesáci tam nemůžou bejt. To musí být spravedlivý všecko. Já bych to komunistům udělal tak, jak to bylo pro inteligentní lidi, kteří byli zavření v Jáchymově. Obnovil bych doly v Příbrami a v Jáchymově. Ostnaté dráty by tam nebyly, byl by tam speciální plot, celé okolí by bylo obesráno. Ta hovna by byla podminována, kdo by na něj šlápl, tomu by vylítlo do ksichtu. A ještě zatepla bych ho zastřelil,“ prohlásil Déczi.

Video okořenil humorným zážitkem s Jiřinou Bohdalovou a na závěr zazněla česká a následně i slovenská hymna.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Pláčete na špatném hrobě. Ne, netrefil jste ani hřbitov!“ Vondráček a Benešík v drsné přestřelce. Živě a před kamerami

22:52 „Pláčete na špatném hrobě. Ne, netrefil jste ani hřbitov!“ Vondráček a Benešík v drsné přestřelce. Živě a před kamerami

Lídři Zlínského kraje, sedmi kandidátek na základě průzkumu volebního potenciálu pro ČT, se zúčastni…