VIDEO Výsměch pravici: Miloši, děkuju. On je fakt položil, já se na to vyseru, ha ha ha...

26.06.2013 14:06

Za sebe i za osmdesát pět procent národa poděkoval skrze internet prezidentu Miloši Zemanovi amatérský lidový umělec Václav Špaček. Písničkář, který se proslavil již při prezidentské volbě nadšenou gratulací hlavě státu, nyní poděkoval za osvobození od sedmiletého útlaku a vzkázal prezidentovi, že je nejlepší.

VIDEO Výsměch pravici: Miloši, děkuju. On je fakt položil, já se na to vyseru, ha ha ha...
Foto: Youtube.com
Popisek: Občan Václav Špaček se na videu raduje z vítězství Miloše Zemana
reklama

Václav Špaček na sebe upozornil už v lednu při prezidentské volbě, když hned několik hodin po vítězství Miloše Zemana pověsil na internet nadšenou gratulaci, doplněnou hurónským smíchem. Video se stalo hitem internetu, a úvodní věta „Tak Miloši Zemane, k tý výhře ti gratuluju“, zlidověla.

Nyní přichází Špaček s dalším videem, které podobným aranžmá zjevně odkazuje k povolební gratulaci. Umělec-amatér zde opět sedí v oranžové košili na pohovce a znovu začíná oslovením prezidenta. „Tak Miloši Zemane, já ti osobně za sebe chci poděkovat za to osvobození po sedmi letech útlaku,“ začíná.

„Moc a moc ti za sebe děkuju, ostatně osmdesát pět procent občanů ti děkuje taky,“ říká do kamery Špaček, načež se rozesměje hurónským smíchem, známým již z předchozí nahrávky. „On je fakticky položil, ty vole, já se na to vyseru,“ jásá upřímně. „To není možný, ty jsi nejlepší," vychvaluje prezidenta.    

ODS už nedá ani hlas

Špaček se glosování politické a ekonomické současnosti nebrání ani jindy. Mezi písněmi, které vložil na svůj kanál na YouTube.com, lze najít například píseň „Už jde hamoun od válu“ s veršovaným poselstvím „majetková přiznání - republiku zachrání“.

Čile glosuje také na svém Facebooku. Například v úterý tam po jmenování Rusnokovy vlády, ještě před děkovačkou hlavě státu, vložil obrázek Martina Kuby s Miroslavou Němcovou, kterak na tiskové konferenci ujišťují, že ODS nedá Rusnokově vládě v Poslanecké sněmovně ani hlas. Špaček jej doplnil vysvětlením, že ODS nebude moci pro vládu hlasovat, protože už v té době budou všichni její poslanci ve vězení.

Je zde rovněž možné vidět ironickou glosu letošních povodní. Na podkladě rozvodněné Vltavy u Karlova mostu je možné číst vzkaz „Vyzýváme naše zkorumpované politiky, aby následovali Vltavu a opustili koryto".    

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„A už je brání ČT.“ Babiš proti Pirátům: Vytáhl i milostný život

19:15 „A už je brání ČT.“ Babiš proti Pirátům: Vytáhl i milostný život

I v neděli se premiér Andrej Babiš (ANO) vymezil proti Pirátům. ,,Česká vláda by měla mít odvahu pro…