VIDEO, které viděly tisíce lidí: Češi se vydali s kamerou do muslimských čtvrtí v Berlíně a takto dopadli

12.03.2016 7:15 | Zprávy
autor: mp

Chcete vědět, jak vypadají čtvrti migrantů v Berlíně? Je to prý velmi smutný pohled. Německé obchody aby jeden pohledal, migranti na sebe křičí. Chovají se, jako by jim Německo patřilo. Těmito slovy popisují pobyt mezi migranty dva mladí Češi, kteří se chtěli „multikulturně obohatit“. Své zážitky následně podepsali na videu dostupném na serveru YouTube. Za několik dnů od vložení ho vidělo přes 20 tisíc lidí.

VIDEO, které viděly tisíce lidí: Češi se vydali s kamerou do muslimských čtvrtí v Berlíně a takto dopadli
Foto: Peter Števkov
Popisek: Imigranti ve stanici Keléti

„Po tom, co jsem tu viděl, jim přestávám říkat migranti, jsou to prostě vetřelci. Chovají se, jako by jim to tu patřilo,“ rozčílil se mladý muž Jiří Jiskra. Byl se prý podívat i v Itálii a tam se prý uprchlíci chovají mnohem zdrženlivěji. Proč? Protože se chtějí dostat do Německa, kde se teprve „odvážou“.  

Michaela Homolková, která pana Jirku doprovázela a také se vydala do muslimské čtvrti v Berlíně, byla chováním uprchlíků šokována. Pohledy Syřanů a dalších běženců jí byly velmi nepříjemné. Viděla na ulicích opilé mladé muže, kteří si předávali drogy v podstatě z ruky do ruky, a policie prý dělá, že to nevidí. My máme prozatím to štěstí, že se u nás nic podobného neodehrává, dodala.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…