VÍME PRVNÍ Dlouholetý člen ČSSD nečekaně ztratil místo v dozorčí radě Pražských služeb. Důvodem mohl být článek na PL

13.02.2018 20:30 | Zprávy

Letitý člen ČSSD, bývalý předseda pražských sociálních demokratů a zastupitel Jiří Bodenlos ztratil místo v dozorčí radě městské akciové společnosti Pražské služby. V úterý 13. února Bodenlose odvolala Rada hlavního města Prahy.

VÍME PRVNÍ Dlouholetý člen ČSSD nečekaně ztratil místo v dozorčí radě Pražských služeb. Důvodem mohl být  článek na PL
Foto: Hans Štembera
Popisek: ČSSD, ilustrační foto

Informaci ParlamentnímListům.cz potvrdil sám Jiří Bodenlos. Podle náměstkyně primátorky Evy Kislingerové (ANO) byla „změna v dozorčí radě přáním koaličního partnera“. Tím jsou pro hnutí ANO na pražském magistrátě právě sociální demokraté. Detaily byly projednány na koaličním jednání, kterého se Kislingerová prý neúčastnila. Podle radní Jany Plamínkové (STAN) jde o „vnitřní záležitost ČSSD“.   

Důvod svého odvolání nezná ani sám Bodenlos. Informaci o tom, že se s ním v Pražských službách dále nepočítá, se prý dozvěděl náhodou. Bodenlos si prý není vědom ani žádné chyby, kterou by si propuštění z dozorčí rady vysloužil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: bod

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Je pravda, že chcete zrušit senát?

Jak toho chcete docílit, když by proto museli hlasovat sami senátoři, a to se podle mě nikdy nestane? Neslibujete náhodou něco absolutně nereálného a nesplnitelného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trest smrti. Odměna přes 2 miliony korun. Vyšetřování Kirkovy vraždy se rozjelo

7:50 Trest smrti. Odměna přes 2 miliony korun. Vyšetřování Kirkovy vraždy se rozjelo

FBI nabídla odměnu 100 000 dolarů za informace vedoucí k zatčení vraha pravicového aktivisty Charlie…