VV mám rád. Tak jim dávám peníze, vysvětluje sponzor

04.04.2012 16:37 | Zprávy

Tajemný sponzor Věcí veřejných Daniel Musil poskytl rozhovor serveru Týden.cz, kde popřel, že by jeho peníze byly z neprůhledných firem a uvedl, že jeho pomoc VV je nezištná.

VV mám rád. Tak jim dávám peníze, vysvětluje sponzor
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze - ilustrační foto

„Věci veřejné mi byly a jsou sympatické. Jsem jejich voličem a nyní také sponzorem. Přišlo mi důležité, abych je podpořil v období, které pro ně není snadné,“ odpověděl Musil na otázku, proč dává straně peníze.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Prezident a Ústava

Tvrdíte, že prezident nejedná protiústavně. Kde je Ústavě uvedeno, že má prezident právo zasahovat do programového prohlášení vlády, což chce? Děkuji za odpověď Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Když nejsou fakta, pracuje fantazie.“ Drsná dohra reportáže ČT o Motoristech

13:47 „Když nejsou fakta, pracuje fantazie.“ Drsná dohra reportáže ČT o Motoristech

„Reportéři vytvářejí dojem napětí bez ověřitelných faktů. Když nejsou fakta, pracuje fantazie. Nepře…