„Musíme podpořit každého, kdo je prezidentem,“ nechala se slyšet Kidmanová poté, co slyšela slova Streepové na předávání Zlatých glóbů. Uvedla také, že je načase se sjednotit a podporovat každého, kdo se stane prezidentem. „Protože na tom je naše země založená,“ uvedla.
- Původní text ZDE
Streepová se ve svých slovech na předávání Zlatých glóbů vrátila k události z volební kampaně v roce 2015, kdy Donald Trump veřejně napodoboval hendikepovaného novináře listu The New York Times Serge Kovaleského, jenž trpí artrogrypózou.
„Když jsem to viděla, zlomilo mi to srdce. Nedokážu na to zapomenout, protože to nebyl film, ale skutečný život. Tendence ponížit někoho na veřejnosti v případě, kdy to udělá někdo, kdo má moc, se promítne do života všech, protože je to jako povolit ostatním, aby činili totéž,“ řekla herečka s tím, že všichni prohrajeme, jestliže mocní lidé zneužijí své postavení k zastrašování ostatních.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Babiš
Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas
Další články z rubriky
18:13 „Atomovka na STAN“. Fantom Paukner rozkryl tunel v milionech
Politické strany nesmějí podnikat, ale hnutí STAN si založilo dceřinnou firmu. Její aktivity velmi z…
- 21:55 Macinka popřál k výročí USA: Naše samostatnost je dcerou americké nezávislosti
- 14:05 Asi 200 sprostých zpráv od jediného člověka. A další svědectví, co zažívají Motoristé
- 9:25 STAN načetl „lex ucpinos“. A propukla debata o chlastu a kokeši
- 7:20 Youtuber objasnil národu: Pilířem poplatků za ČT je solidarita
- 8:15 Redaktorka ČT si počká na Okamuru. A pak se diví „vypjaté situaci“


