Ve sněmovně přibyli tři noví poslanci. Nahradili ty, kteří odešli do EP

15.07.2014 16:32 | Zprávy
autor: pan, čtk

Sněmovna je po úterku opět kompletní. V úvodu mimořádné schůze složili slib Vladislav Vilímec (ODS), Martin Plíšek (TOP 09 a Starostové) a Leo Luzar (KSČM). V dolní komoře nahradili nové europoslance Jiřího Pospíšila, Stanislava Polčáka a Kateřinu Konečnou.

Ve sněmovně přibyli tři noví poslanci. Nahradili ty, kteří odešli do EP
Foto: ods.cz
Popisek: Poslanec za ODS Vladislav Vilímec

Jiří Pospíšil, který už dřív vystoupil z ODS a do Evropského parlamentu kandidoval za TOP 09 a Starosty, se vzdal poslaneckého mandátu na červnové schůzi. Sněmovní frakce občanských demokratů tak má opět 16 členů jako po loňských volbách do dolní komory.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete zjišťovat podrobnosti?

Myslím o tom převozu zlata a peněz partou Ukrajinců? Jak se k nim dostali? Co s nima měli v plánu? Opravdu by mě to zajímalo. Můžete jako politik zjistit víc? Určitě máte přístup k více informacím než my.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Milion chvilek nařčen z klamavé reklamy na Letnou

13:14 Milion chvilek nařčen z klamavé reklamy na Letnou

Milion chvilek pár dní před konáním jejich sobotní demonstrace „jede bomby“. Na jeho sítích se jako …