Věci veřejné jsou bez dluhů. Strana dostala přes 38 milionů

29.03.2012 12:01 | Zprávy
autor: tan

Po ODS jsou Věci veřejné druhou stranou, která ParlamentnímListům.cz zaslala výsledky účetní závěry za rok 2011.

Věci veřejné jsou bez dluhů. Strana dostala přes 38 milionů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radek John a Vít Bárta během jednání Poslanecké sněmovny

Za minulý rok tedy dosáhly VV hospodářského výsledku 19 milionů 439 tisíc korun. Celkové závazky ke konci loňského roku klesly z 24,5 milionu korun na něco málo přes 2 miliony korun.

"Většina zůstatkových závazků je ovšem vůči dodavatelům služeb pro Věci veřejné, přičemž drtivá většina závazků je ve splatnosti. Oddlužení bylo dosaženo díky zefektivnění hospodaření a také díky sponzorům a sympatizantům, kteří poskytli dary v celkové výši 38 a půl milionu korun," doplnil informace poslanec Michal Babák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

ČT

Souhlasím, s tím, co si myslíte o dobrovolnosti placení ČT. Jen jak zajistit tu dobrovolnost a možnost volby? Přeci když převedete financování pod rozpočet, opět to pro nás nebude dobrovolné placení a sami si nebudeme moci určit kolik a zda vůbec chceme peníze ČT dávat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Knížák varuje před Pavlem: Chystá prezidentský puč

19:43 Knížák varuje před Pavlem: Chystá prezidentský puč

Prezident Petr Pavel se chová jako agent neznámé mocnosti, tvrdí profesor Milan Knížák. Výtvarník gl…