Velezrada: Doktor Macek vytáhl kartu jménem KSČ

06.03.2013 11:17

Doktora Miroslava Macka již druhý den nenechává klidným žaloba na prezidenta Václava Klause, kterého senátní většina obvinila z velezrady. Podle Macka jsou zjevné nenávistné motivace nejen u senátorů, ale rovněž u právníka, který jim jejich udání sepsal. Měli by si prý zjistit, co je to velezrada. Obzvlášť ti, kteří v lůně KSČ mnoho let opravdové velezradě napomáhali.

Velezrada: Doktor Macek vytáhl kartu jménem KSČ
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Již v úterý Macek na svém blogu poznamenal, že senátoři Zdeněk Škromach a Miroslav Antl by se měli zamyslet nad pojmem „velezrada“ a svým někdejším členstvím v KSČ. Vyznění této glosy prý nebylo zcela jasné, proto ve středu doplnil: „Zdeněk Škromach a Miroslav Antl vstoupili do KSČ a tím se aktivně a souhlasně přihlásili k vlastizradě, kterou měli její tehdejší šéfové na svědomí a za kterou se nikdy neomluvili.“

Ohledně žaloby na prezidenta Klause pak macek přihodil ještě jednu poznámku. Tentokrát se týkala advokáta, který pro senátory Dienstbiera a spol. celou žalobz zformuloval. Tímto advokátem byl Pavel Uhl, syn někdejšího disidenta Petra Uhla, jehož nenávist vůči Václavu Klausovi je velmi dobře známá.

Podle Macka se nelze příliš divit tomu, že právě jeho synátor nakydal na Václava Klause takové množství špíny. „Jakou, že to měli staří Čechové zkušenost? Jablko nepadá daleko od stromu,“ píše bývalý místopředseda ODS. 


 

reklama

autor: jav

Ing. Vojtěch Munzar byl položen dotaz

Ekonomika

Pořád od vás slyšíme to stejné, že je třeba šetřit. To ale nidko nerozporuje, jen se ptám, kdy poroste naše životní úroveň? Ta totiž stále klesá. Co děláte proto, abychom dorovnali ostaní vyspělé státy? Přeci i životní úroveň je něco, co je třeba řešit. A když už jste u těch úspor, kdy stát bude še...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

94,90 Kč. Tesco a Albert překonaly Švýcarsko, Češi nejásají

9:31 94,90 Kč. Tesco a Albert překonaly Švýcarsko, Češi nejásají

Kdo se letos rozhodl pořizovat sladkosti do mikulášské nadílky na poslední chvíli, toho dost možná č…