Velezrada: Doktor Macek vytáhl kartu jménem KSČ

06.03.2013 11:17

Doktora Miroslava Macka již druhý den nenechává klidným žaloba na prezidenta Václava Klause, kterého senátní většina obvinila z velezrady. Podle Macka jsou zjevné nenávistné motivace nejen u senátorů, ale rovněž u právníka, který jim jejich udání sepsal. Měli by si prý zjistit, co je to velezrada. Obzvlášť ti, kteří v lůně KSČ mnoho let opravdové velezradě napomáhali.

Velezrada: Doktor Macek vytáhl kartu jménem KSČ
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Již v úterý Macek na svém blogu poznamenal, že senátoři Zdeněk Škromach a Miroslav Antl by se měli zamyslet nad pojmem „velezrada“ a svým někdejším členstvím v KSČ. Vyznění této glosy prý nebylo zcela jasné, proto ve středu doplnil: „Zdeněk Škromach a Miroslav Antl vstoupili do KSČ a tím se aktivně a souhlasně přihlásili k vlastizradě, kterou měli její tehdejší šéfové na svědomí a za kterou se nikdy neomluvili.“

Ohledně žaloby na prezidenta Klause pak macek přihodil ještě jednu poznámku. Tentokrát se týkala advokáta, který pro senátory Dienstbiera a spol. celou žalobz zformuloval. Tímto advokátem byl Pavel Uhl, syn někdejšího disidenta Petra Uhla, jehož nenávist vůči Václavu Klausovi je velmi dobře známá.

Podle Macka se nelze příliš divit tomu, že právě jeho synátor nakydal na Václava Klause takové množství špíny. „Jakou, že to měli staří Čechové zkušenost? Jablko nepadá daleko od stromu,“ píše bývalý místopředseda ODS. 


 

reklama

autor: jav

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Válka s Ruskem

Pořád slyšíme, jak se máme připravit na válku s Ruskem. Z čeho teze, že nás Rusko napadne pramení? Myslíte, že jsme po Ukrajině druzí na řadě? A nechrání nás naše členství v NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo chce válku? Někomu přeskočilo? Babiš to rozsekl

22:31 Kdo chce válku? Někomu přeskočilo? Babiš to rozsekl

My fakt pošleme naše syny do války? Někomu přeskočilo, ne? Lídr opozičního parlamentního hnutí ANO A…