Velezrada: Doktor Macek vytáhl kartu jménem KSČ

6. 3. 2013 11:17

Doktora Miroslava Macka již druhý den nenechává klidným žaloba na prezidenta Václava Klause, kterého senátní většina obvinila z velezrady. Podle Macka jsou zjevné nenávistné motivace nejen u senátorů, ale rovněž u právníka, který jim jejich udání sepsal. Měli by si prý zjistit, co je to velezrada. Obzvlášť ti, kteří v lůně KSČ mnoho let opravdové velezradě napomáhali.

Velezrada: Doktor Macek vytáhl kartu jménem KSČ
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Již v úterý Macek na svém blogu poznamenal, že senátoři Zdeněk Škromach a Miroslav Antl by se měli zamyslet nad pojmem „velezrada“ a svým někdejším členstvím v KSČ. Vyznění této glosy prý nebylo zcela jasné, proto ve středu doplnil: „Zdeněk Škromach a Miroslav Antl vstoupili do KSČ a tím se aktivně a souhlasně přihlásili k vlastizradě, kterou měli její tehdejší šéfové na svědomí a za kterou se nikdy neomluvili.“

Ohledně žaloby na prezidenta Klause pak macek přihodil ještě jednu poznámku. Tentokrát se týkala advokáta, který pro senátory Dienstbiera a spol. celou žalobz zformuloval. Tímto advokátem byl Pavel Uhl, syn někdejšího disidenta Petra Uhla, jehož nenávist vůči Václavu Klausovi je velmi dobře známá.

Podle Macka se nelze příliš divit tomu, že právě jeho synátor nakydal na Václava Klause takové množství špíny. „Jakou, že to měli staří Čechové zkušenost? Jablko nepadá daleko od stromu,“ píše bývalý místopředseda ODS. 


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jaromír Soukup totálně zesměšnil Petra Fialu. Jako kdyby se dostal  do školy jen díky inkluzi...

15:54 Jaromír Soukup totálně zesměšnil Petra Fialu. Jako kdyby se dostal do školy jen díky inkluzi...

V posledním díle Mých zpráv se Jaromír Soukup věnoval zdravotnictví, kde si prý ministr Vojtěch bude…