Vidlák ze Slavičína... Primátor Hřib zavítal domů na venkov a dostal tam příznačný dárek

31.05.2020 18:46 | Zprávy
autor: mp

Na jednání zastupitelstva hlavního města Prahy to před pár dny pořádně jiskřilo. S pražským primátorem Zdeňkem Hřibem (Piráti) se pustila do křížku Alexandra Udženija z ODS. Nazvala ho „vidlákem ze Slavičína“ a „dobytkem“. Teď se příběh dál rozvíjí...

Vidlák ze Slavičína... Primátor Hřib zavítal domů na venkov a dostal tam příznačný dárek
Foto: Facebook Zdeňka Hřiba
Popisek: Zdeněk Hřib na koloběžce

Opoziční zastupitelka Alexandra Udženija (ODS) se na jednání zastupitelského sboru rázně zastala radní Hany Kordové Marvanové, neboť měla dojem, že se k ní primátor Hřib choval velmi arogantně. Udženija se rozhodla hájit Kordovou Marvanovou proti primátorovu ‚hulvátství‘ a upozornila ho, že se chová nevhodně, prý nechybělo mnoho a málem mu dala facku.

Označila Hřiba za „vidláka ze Slavičína“ a vmetla primátorovi do tváře, že o Praze skoro nic neví.

Na závěr jsem, pravda, uvedla, že ‚je hovado‘. Následně jsem odešla na své místo. Pak za mnou přišel jeden z koaličních kolegů pana primátora, aby se mi za jeho chování omluvil, a doslova řekl, že ‚se cítí za primátorovo chování strašně trapně‘ (velmi si toho vážím, pochopte, proč ho nechci jmenovat, ale sedělo okolo nás dvacet očitých svědků), a zastupitelstvo pokračovalo do 4.00 ráno,“ uvedla Udženija.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…