Štětina si posteskl, že neměl Úsvitu své jméno propůjčovat. "Kdybych býval byl věděl, co je Úsvit zač, nikdy bych nekandidoval,“ prohlásil.
V průběhu pořadu se diskutovaly podrobnosti, kdo podepsal za hnutí Úsvit smlouvu, že největším příjemcem peněz z Úsvitu má být firma Celsianus. Její služby si Štětina pochvaloval. V pořadu ale zaznělo, že Úsvit této společnosti už vyplatil 12 až 14 milionů korun. A že uzavření smlouvy s touto firmou doporučil Tomio Okamurovi Vít Bárta. Když Okamura zjistil, že je nevýhodná, dal dva podněty pro to, aby byla vypovězena. K tomu ale nakonec nedošlo.
Okamurův verbální trysk je třeba násobit koeficientem pravdy
Štětina sice tvrdil, že proti Okamurovi nic nemá. Nicméně uvedl, že Okamura "má verbální trysk, který je třeba násobit jakýmsi koeficientem pravdy".

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: vam