Vláda bude letos zasedat také v Ústeckém kraji a v Brně

21.07.2015 17:50 | Zprávy
autor: čtk

Vláda letos plánuje výjezdní zasedání v Ústeckém kraji a v Brně. Novinářům to dnes řekl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Později na Twitteru uvedl, že zasedání v Ústí nad Labem se uskuteční 19. října.

Vláda bude letos zasedat také v Ústeckém kraji a v Brně
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Bohuslav Sobotka zahajuje schůzi vlády

Sobotkův kabinet na své první výjezdní zasedání vyrazí ve středu do Ostravy. Následovat bude Ústecký kraj. Témata, o kterých budou ministři v Ústí nad Labem jednat, Sobotka prý již předjednal při své nedávné návštěvě regionu. Na Twitteru uvedl, že se s ministry bude zabývat zaměstnaností, investicemi a dopravou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Migrační pakt

Vy tvrdíte, že jakýkoliv postih za nedodržování migračního paktu je vydíráním. Ale i když jsem proti povinným kótám, opravdu jde o vydírání, když ho naši politici schválili? Podle mě to byla chyba, kterou nevím, jestli se teď podaří ještě napravit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…