Vláda prodává Štrougalovu vilu v Kolodějích

14.09.2011 9:40 | Zprávy
autor: par

Úřad vlády se podle informací Lidových novin snaží prodat loveckou haciendu v Kolodějích u Prahy, kterou nechal v 80. letech postavit tehdejší premiér Lubomír Štrougal.

Vláda prodává Štrougalovu vilu v Kolodějích
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilustrační foto.

Haciendu si oblíbil například i Jiří Paroubek, který tam s rodinou strávil v červenci 2005 dovolenou. Teď je nemovitost oficiálně na prodej. Kolik by za ni vláda mohla získat, se těžko odhaduje, když není znám její momentální stav. K budově ovšem patří ještě čtyři tisíce metrů čtverečních lesa.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Co by měla podle vás EU udělat?

Myslím v reakci na válku na Ukrajině? Jak by měla přistoupit k Rusku, která válku rozpoutalo a k pomoci napadené Ukrajině? Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Horší než rok 1936.“ Jan Veleba odhalil tichou hrozbu pro ČR

8:57 „Horší než rok 1936.“ Jan Veleba odhalil tichou hrozbu pro ČR

POHLED SELSKÝM ROZUMEM „Není přece normální, v dnešní politicky krajně nestabilní době, být závislý …