Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Problém s vlhkostí a zatékáním v tunelu Blanka je natolik závažný, že jsou namístě obavy ohledně budoucího provozu v této dopravní stavbě. S odvoláním na oficiální zdroje to dnes na dotaz ČTK řekl starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09). "Vážně se obáváme toho, že jakmile se tunel otevře, objeví se technické a stavební závady, kvůli kterým ho bude nutné zavřít nebo v něm výrazně omezit dopravu," tvrdí starosta. Vedení Prahy nedávno znovu odložilo otevření tunelu, tentokrát kvůli vodou poničeným kabelům. Nový termín není znám.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
A nebylo by spíš na místě podat kompetenční žalobu? Tu podle všeho nechcete podat, aby se neodváděla pozornost od práce vlády a pak podáte jinou žalobu. Já tomu nerozumím. Můžete mi to vysvětlit? Děkuji
KLIMA: VZPOURA PROTI PANICE Po páteční stávce sobotní zamyšlení. První z textů polemické série, kter…