Vojenský analytik Koller přichází se zcela jinou verzí teroristického útoku v Nice. O tom se nepíše

15.07.2016 18:20

KOMENTÁŘ „Zakažme legálně držené náklaďáky, aneb muslimové nás v Nice opět bohatili láskou a svojí pravdou,“ píše pro ParlamentníListy.cz v reakci na další teroristický útok vojenský analytik Martin Koller. Islámský teroristický útok v jihofrancouzském městě Nice podle jeho slov pravděpodobně udivil málokoho. Stále agresivnější muslimská komunita v Evropě se prý bude prosazovat teroristickými útoky stále častěji a přitom bude využívat všech dostupných prostředků.

Vojenský analytik Koller přichází se zcela jinou verzí teroristického útoku v Nice. O tom se nepíše
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller
reklama

Islámský teroristický útok v jihofrancouzském městě Nice pravděpodobně udivil málokoho. Stále agresivnější muslimská komunita v Evropě se bude prosazovat teroristickými útoky stále častěji. Přitom bude využívat všech dostupných prostředků.

Ve Francii žije oficiálně kolem 6,6 milionu muslimů z 66 milionů obyvatel. Do těch jsou započítáni i občané z dominií mimo pevninskou Francii. Tam místy muslimové tvoří většinu obyvatel. Dominia většinou existují pouze díky finanční podpoře z evropské Francie. Počet muslimů v evropské Francii se pohybuje kolem 10 % obyvatel, možná i více. Z nich kolem 100 000 jsou konvertité, původem etničtí Evropané, především Evropanky donucené ke konverzi. Vzhledem k tomu, že podle údajů z Francie mají tamní muslimské ženy šest až osm dětí, které z nemalé části živí stát a různé dobročinné organizace z islámských zemí, mění se rychle etnicita celé Francie. Tento vývoj má radostnou podporu socialistů a části takzvaných křesťanů nejen v Paříži, ale v celé Evropě

Islám proto není jen záležitostí náboženskou, ale především etnickou, protože naprostá většina muslimů ve Francii, ale i jinde v Evropě, jsou přistěhovalci ze zemí mimo Evropu. Můžeme tedy mluvit o rasové transformaci Evropy se všemi bezpečnostními i sociálními důsledky. S kulturou či jakýmsi multikulturalismem to nemá nic společného. Hadr na hlavě, ženy jako bezprávné mašiny na výrobu dětí, halal kebab z týraných zvířat, kšefty s drogami, sex s dětmi, chození do mešity na saláfistická a vahábistická politická školení nepřátelská hostitelské zemi, celoživotní povalečství v kavárnách (nejen pražských) a pobírání sociální podpory nepředstavují z hlediska civilizované Evropy žádnou kulturu. Samozřejmě, pokud bychom takovou „kulturu“ podporovanou neziskovkami neměli definovat jako kulturu primitivní rasistické nepřátelské ideologie a sociálního parazitování. To vše je saláfistický a vahábistický islám ve Francii a nejen tam.

Pryč s náklaďáky

Teroristický útok ve známém jihofrancouzském lázeňském městě Nice (čti Nys) je dokladem toho, že islámští teroristé si nevybírají při výběru prostředků k ničení nevěřících a prosazování svých ideologických cílů. Prozatím 84 mrtvých a 100 zraněných je ukázkou účelného použití správně voleného ničivého prostředku. Útoky autem palestinskými islámskými teroristy na civilisty jsou notoricky známé z Izraele. Jenže takový terorismus se snaží multikulturalisté v EU standardně omlouvat, případě i zatajovat, přičemž zároveň všemožně napadají Izrael.

Útok autem v Nice se ukázal efektivnější, než palba z ilegálních ručních zbraní, nebo použití trhavin. Zde se v plném světle prezentuje stupidita snahy křesťansko-marxistických evropských komisařů o odebrání legálně držených zbraní bezúhonným Evropanům. Kdyby občané v Nice měli po ruce zbraně jako například obyvatelé Izraele, mohli útočníka zastavit daleko dříve a zachránit mnoho lidských životů. Nezbývá, než navrhnout komisařům zákaz držení nákladních automobilů, protože se stávají teroristickou zbraní s větší účinností, než ilegální ruční zbraně. Legální zbraně teroristé obvykle nepoužívají. Asi proto mají být zabaveny, včetně zbraní znehodnocených.

Jako nejdůležitější poznatek z tohoto islámského teroristického zločinu vidím fakt, že francouzská policie bez ohledu na výjimečný stav v zemi útočníka včas neodhalila, ani účinně nezastavila. Opět se ukazuje, že v multikulturním prostředí s početnou islámskou komunitou teroristům v útocích efektivně zabránit nejde. Především nikoli špacírováním se policistů po ulicích. Tajné služby opět selhaly jako doklad letitého žvanění zpravodajských generálů o ničem.

Bezpečnost se do Evropy nevrátí, pokud budou nezaslouženě zvýhodňováni cizinci a menšiny, politici nebudou přímo odpovědní svým voličům, nejvyšší formou demokracie nebude referendum a základem každého svéprávného státu nebudou základní civilizační hodnoty vlast, národ a rodina založené na spravedlivých zákonech. Především je nutné se zbavit EU s jejími protievropskými a protinárodními ideologickými komisaři jako žaláře evropských národů. Vytvořili Evropu podlézavé hlouposti a strachu, kde se ozbrojené složky bojí zasahovat proti zločincům jen proto, že jsou muslimové a naopak s chutí zasahují proti vlastencům. Dokladem ubohosti europolitiků je fakt, že se obvykle nezmohou na nic jiného, než soustrastné plky, počínaje francouzským prezidentem.

Potřebné je zbavit se multikulturních iluzí a mediálních lží, podívat se pravdě do očí a přijmout opatření odpovídající úrovni nebezpečnosti bez ohledu na politickou korektnost. Základem řešení problému je zastavení islamizace Evropy, ukončení generace trvajícího sociálního parazitování a odeslání domů všech, kteří nechtějí žít v souladu s civilizovanými Evropany. Migrant z Tunisu by nemohl vraždit, kdyby se nemohl přistěhovat do Francie a žít v muslimské komunitě, která jej kryla. Zanechal tři sirotky, o něž se jistě postará vděčná Francouzská republika z peněz svých pracujících voličů a saláfistická komunita.

Přístup vedení Evropské unie je jednoznačně zaměřený proti obyvatelům EU. Na jedné straně podpora islámské imigrace a vytváření početné islámské komunity jako základny islámského terorismu a na druhé odzbrojování občanů, aby se nemohli zrůdnému multikulturalismu a terorismu bránit. Zde si můžeme připomenout, že islamizace Evropy = islámský terorismus v Evropě = Evropská unie = zájmy USA. Prezident Obama mluví v souvislosti s Nice o terorismu, ale nanejvýš v souvislosti s takzvaným Islámským státem. Ale islamizace má v USA, stejně jako v EU zelenou, počínaje Obamovou vládou i federálními soudy. Takže další typická ukázka amerického pokrytectví.

Zde bych navrhoval, aby se naši politici, především z vlasteneckých stran, sjednotili a požadovali hlasování ve Sněmovně i v Senátu zaměřené na odmítnutí všemožných směrnic a nařízení EU o zabavování zbraní bezúhonným občanům. Ideální by z toho hlediska byl zákon o referendu v důležitých, především mezinárodních otázkách, který navrhuje Úsvit cestou poslankyně Havlové.

Nikoli všemožné řečnění o ničem, výmluvy a odvolávání se na potřebu otrockého poslouchání každého nesmyslu z Bruselu, ale jednoznačné odmítnutí bez ohledu na vyhrůžky z EU, závazné pro premiéra a jeho partnery z protinárodní fronty. V takovém případě uvidíme, které strany a hnutí máme volit jak letos, tak v budoucích parlamentních volbách. Kdo nechrání svoje občany v době ohrožení, porušuje poslanecký slib a nemá právo vládnout a pobírat za to peníze!

Podobný útok jako v Nice zatím u nás aktuálně není příliš pravděpodobný, protože zde chybí početná muslimská komunita jako základ islámského terorismu. Ale nelze přehlédnout obrovskou snahu o její vytvoření a zároveň zlomení odporu vlasteneckých občanů k obraně. Co není realitou dnes, může jí být za rok či dva.

Jiná verze

Po přečtení dosažitelných informací se objevuje ještě druhá verze islámského teroristického útoku v Nice. Auto bylo údajně naloženo maketami ručních zbraní a granátů. Při záměrném teroristickém útoku bych čekal spíš kanystry s benzínem, trhaviny vyrobené z hnojiva, nebo láhve se stlačeným plynem. Řidič byl sám a ozbrojen pistolí. Naprosto logicky vyplývá otázka, proč by jel terorista s nákladem plastových hraček dělat teroristický útok? Jednalo se vůbec o záměrný útok? Proč policisté nezkontrolovali vypůjčený kamion obsazený migrantem s hloupou výmluvou o zmrzlině? Byl to chladírenský kamion? Jak je možné, že jej vůbec bez řádné kontroly pustili do oblasti soustředění velkého množství lidí? Nedělají z nás řečmi o osamoceném teroristovi hlupáky? Nechtějí tím zase zakrývat problematiku islámského terorismu usazeného v islámské komunitě?

K tomu lze dodat, že jako opravdu stupidní názor se jeví konstatování, že teroristický útok spáchal tento „Francouz“ tuniského původu sám. Může to být francouzský občan, ale určitě nikoli Francouz. Je krásné, jak umí média vymývat mozky. Zároveň se jedná o doklad toho, že muslimové nejsou ochotni se v první, ale podle dosavadních zkušeností ani ve druhé a další generaci po příchodu do Evropy integrovat do domácí společnosti a převzít civilizovaný životní styl. Na místě je potřeba odebírání občanství migrantům, a to i v druhé generaci bez ohledu na zastaralé zákony a mezinárodní dohody neodpovídající objektivní bezpečnostní realitě v Evropě. Bezpečnost je základem pro fungující ekonomiku i civilizovaný perspektivní život. Takzvaný multikulturalismus je v přímém rozporu s bezpečností, ať se podíváme kamkoli. Nikde nefunguje a je stabilním zdrojem nestability. Komu vlastně vyhovuje. Domácím obyvatelům nikoli a migranti za něj děkují teroristickými útoky.

Z výše uvedeného textu vyplývá, že se s velkou pravděpodobností jednalo o řidiče transportu výcvikových prostředků do nějakého výcvikového střediska islámských teroristů. Pistoli, pravděpodobně ilegální, měl řidič pro případ běžné kontroly někde na silnici. Policie by se samozřejmě mohla ptát, co a kam veze. Nějaké dva policisty by řidič s využitím momentu překvapení stačil zlikvidovat. Řidič tedy rozhodně nebyl samostatným útočníkem, ale členem islámské teroristické skupiny, která ho vybavila střelnou zbraní a vlastnila výcvikový materiál. Otázkou je, kde a za co ho koupila? Možná za peníze z nějaké neziskovky.

Většina příslušníků islámských teroristických organizací neoplývá odbornými znalostmi, s výjimkou vybraných částí koránu a mnohdy ani výrazným intelektem schopným obohatit okolí. Nelze vyloučit, že omezený muslimský řidič znající pouze islámské svátky vjel do davu účastnícího se oslav francouského státního svátku náhodou a zpanikařil v obavě prozrazení policejní kontrolou. Proto sešlápl plyn a dal se s výkřiky Alláh akbar do likvidace nevěřících. Pro miliony souvěrců to bude další hrdina, který položil život za víru.

Podivný vývoj v Evropě

Realita je taková, že současná EU nadšeně podporující islamizaci čpí špatně skrývaným antisemitismem a podporou nacismu. To vidíme především ve snaze neustále napadat stát Izrael za to, že se dlouhodobě brání palestinskému terorismu podporovanému především ze Saúdské Arábie. I stavba zdi oddělující izraelské vesnice od takzvaných palestinských území (vzpomeňme na slavnou zeď v Matiční ulici) je pro reprezentanty EU téměř zločin. K tomu se pojí všemožné šikanózní praktiky v zemích EU, počínaje poškozováním izraelských obchodních zájmů a snahou o vyvolávání bojkotu izraelského zboží v EU. Výsledkem jsou nakonec přímé útoky na synagogy a židovskou komunitu v Evropě.

Důvod je samozřejmě dobře skrytý a jedná se o německou snahu po revizi výsledků druhé světové války. Pokud by se podařilo prosadit revizi výsledků válek na obranu Izraele, objevil by se modelový právní příklad pro stejnou revizi v Evropě. Cílem je návrat území, o něž přišlo Německo a odkud byli vysídleni takzvaní sudetští Němci po druhé světové válce. Jedná se především o naši republiku a Polsko.

A najednou se dostáváme od teroristů v Nice k sudetoněmeckému Landsmanšaftu rodáka Posselta, podporovaného Frau Merkelovou, a také českému ministru kultury, a pravdomluvné České televizi, sudetskému rodáku Hermanovi, který stejně jako předlistopadový svazácký kádrovák a samozvaný kněz Halík a celá jejich (křesťanská ??) partaj podporuje islamizaci. Vše je spojeno se vším. Palestinský islámský terorismus, evropský multikulturalismus a antisemitismus i snaha zamlčovat a omlouvat zločiny nacismu historiky typu pana Klvani.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Martin Koller
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Toto připravuje EU teď, v době pandemie! Kobza z SPD proti Jourové. A varuje ji: Budete si balit kufry, až lidé pochopí...

21:07 Toto připravuje EU teď, v době pandemie! Kobza z SPD proti Jourové. A varuje ji: Budete si balit kufry, až lidé pochopí...

ROZHOVOR „Evropa po pandemii už nikdy nebude tou co před ní. Lidé se probudí z hibernace způsobené m…