Volební odpoledne v Řeporyjích. Radost z Babiše juniora a hrozba kriminálkou

10.10.2021 10:24 | Zprávy
autor: nab

Kostky jsou vrženy, Andrej Babiš se svým hnutím ANO prohrál letošní volby, ze Sněmovny vypadla levice a řeporyjský starosta Pavel Novotný (ODS) tuší lepší časy pro českou demokracii. Na sociální síti se v komentování letošních výsledků voleb pořádně rozjel. Zostra se pustil do Babiše, Volného bloku a tradiční levice.

Volební odpoledne v Řeporyjích. Radost z Babiše juniora a hrozba kriminálkou
Foto: AZy
Popisek: Pavel Novotný

Doběla Novotného například rozpálily předvolební výroky komentátora Petra Holce, který se vyjádřil následovně: „I reklamní experti se shodnou, že oběma antibabišovským koalicím chybějí ve volební kampani emoce, které voliče chytnou za srdce. Koalice SPOLU má smůlu, že její volební lídr Petr Fiala ze sebe žádnou emoci nedostal, ani když se během kampaně málem oběsil na houpačce.“

Nebo když Holec připomínal, že Fiala podle průzkumu nemá v podstatě šanci stát se příštím premiérem, jelikož je více než polovinou Čechů vnímán negativně, a naopak šance přičetl ministryni práce a soc. věcí Janě Maláčové (ČSSD), jejíž strana zůstala nakonec před branami Sněmovny. Či když predikoval, že do Poslanecké sněmovny se dostane až osm politických uskupení.

„Koncernový novinářský pucflek Petr Holec by se v nouzi fakt bez problémů uživil coby Baba Vanga,“ rýpl si Novotný do Holce za to, jak šeredně se spletl, a přirovnal jej k bulharské nevidomé věštkyni.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

21:14 Sudeťáky podpořili, oběti okupace ne! Priority Pavlova Hradu

„Vážený pane prezidente, obracím se na Vás nejen jako na hlavu státu a vrchního velitele, ale také j…