Vondra přiveze z USA americkou vlajku z Mašínovy rakve

24.08.2011 13:02 | Zprávy

Ministr obrany Alexandr Vondra, který jede na pohřeb Ctirada Mašína do USA, přiveze do České republiky vlajku, kterou bude zahalena Mašínova rakev.

Vondra přiveze z USA americkou vlajku z Mašínovy rakve
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Ministr obrany Alexandr Vondra

"Ctirad Mašín byl věrný odkazu svého otce, odbojáře proti nacistům. Nevidím rozdíl mezi oběma diktaturami, nacistickou a komunistickou," řekl serveru iDNES.cz ministr obrany Alexandr Vondra na kbelském letišti, odkud poté odletěl armádním speciálem do Ohia. Pohřeb začíná v 17 hodin tamního času (23:00 SELČ).

Hrdinů máme málo

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: joh

Mgr. Richard Brabec byl položen dotaz

Proč jste proti vzniku NP Křivoklátsko?

V čem je problém? Podle mě, je dobře, že vznikají NP, přeci jen přírodu je třeba chránit, než si ji úplně zničíme - samozřejmě všeho s mírou. To zelené šílenství a ekoaktivisty (spíše ekoteroristy) neuznávám, ale proč bránit vzniku národního parku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Skandální.“ Hrad tajil, ale neutajil. Měl by přijet Zelenskyj. Přišla stížnost

21:31 „Skandální.“ Hrad tajil, ale neutajil. Měl by přijet Zelenskyj. Přišla stížnost

Tajnosti kolem příjezdu zahraničního státníka na Pražský hrad vzbuzují otázky. Oficiálně jméno návšt…