Vondru čeká konec v politice, prorokuje oranžový europoslanec

26.08.2012 16:58

Europoslanec Libor Rouček (ČSSD) na svém blogu na serveru iDnes.cz prorokuje politický konec senátora Alexandra Vondry (ODS), který bude v letošních senátních volbách usilovat o své znovuzvolení do horní parlamentní komory, proto má za sebou neslavnou politickou historii, která zkazila jeho disidentské počátky.

Vondru čeká konec v politice, prorokuje oranžový europoslanec
Foto: liborroucek.cz
Popisek: Europoslanec Libor Rouček

"Nejpozději od medializace kauzy ProMoPro, kdy se Alexandr Vondra zachoval všelijak, jen ne jako „odvážnej chlap“ musí být všem jasno. Vláda rozpočtové odpovědnosti v čele s ODS má v ministrovi obrany jednoho z místopředsedů strany, který očividně nikdy rozpočtově odpovědný nebyl. Pokrytectví, se kterým se vykrucuje z odpovědnosti za předražené služby by v západní demokracii politicky nepřežil nikdo," zdůrazňuje Rouček.

Voliči, zapojte zdravý rozum

K dovršení všeho zla, kterého se měl Vondra podle Roučky dopustit, poukazuje europoslanec na to, že senátor chce ke svému znovuzvolení využít filmu Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka, přičemž tuto populární komedii hodlá promítat se svým týmem zdarma v letních kinech. Zmiňované zlo, kterého se měl Vondra dopustit, spočívá podle Roučka v tom, že k promítání filmu nedal souhlas jeho scénárista a režisér. To však Vondru nejspíš netrápí.

"Uvidíme, zda Pepik Hnátek, volky nevolky, pomůže znovuzvolení  senátora Vondry v nadcházejících volbách. Pokud voliči zapojí zdravý úsudek, tak nikoli. Vondrovo další volební heslo „Odvážnej chlap vydrží až do konce“ sugeruje, že se blíží konec. Ale čeho? Litoměřicka, Slánska a Podřipska rozhodně ne. Že by šlo o poslední zápas senátora Vondry?" ptá se závěrem Rouček.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Po Xaverově odhalení další rána pro ČT. Poslanec Plzák se rozpovídal o pořadech Wollnera a Fridrichové

17:10 Po Xaverově odhalení další rána pro ČT. Poslanec Plzák se rozpovídal o pořadech Wollnera a Fridrichové

Poslanec hnutí ANO Pavel Plzák se v internetové televizi XTV pustil do veřejnoprávní České televize.…