Vsaďte si na vydání Pitra. Bookmakeři české justici nevěří

04.08.2010 6:57 | Zprávy

Na návrat Tomáše Pitra do země se už začaly vypisovat sázkové kurzy.

Vsaďte si na vydání Pitra. Bookmakeři české justici nevěří
Na uprchlého podnikatele Tomáše Pitra začaly některé sázkové kanceláře vypisovat kurz. Lidé mají možnost vsadit si na to, zda uprchlíka Pitra švýcarské úřady vydají do ČR, nebo ne. Tuto nevšední sázku vypsala jak kancelář Fortuna, tak i Chance. Do budoucna nevylučuje vypsání kurzu ani Sazka

Z ankety ČTK mezi tuzemskými sázkovými vyplývání, že bookmakeři se shodují, že Pitr do konce letošního roku do Česka vydán nebude. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: kas

Proč EU řeší tresty za znásilnění?

Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řev v supermarketu BILLA. Kvůli Ukrajince. Fridrichová tleská

7:35 Řev v supermarketu BILLA. Kvůli Ukrajince. Fridrichová tleská

„Co si to, ku*va, dovolujete? Co to říkáte? Držte hubu a chovejte se slušně!“ Takhle vypadala ostrá …