Jako první se svou knihou O čem sním, když náhodou spím přišel šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Knihu rozdává při své volební kampani, ale lze ji také stáhnout volně z internetu. Nechybí jí ani anglický překlad. Jde o exministrovu vizi pro Českou republiku pro rok 2035.
Kvůli knize bylo s Babišem dokonce zahájeno správní řízení, neboť kniha nebyla podle Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí náležitě označena povinnou informací o zadavateli a zpracovateli. Předseda Babiš, jak píše server Echo24.cz, se však ohrazuje tím, že kniha již v době vejití nařízení v platnost už byla v tisku.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


