Vtipné foto Andreje Babiše, které musíte vidět. A k tomu hláška

23.09.2013 9:02

REVUE Miliardář a šéf hnutí ANO Andrej Babiš se na svém Twitteru pochlubil, že si nechal prozkoumat svůj genový kód. Odborníci u něj nalezli dva zvláštní geny – horolezecký a rychlostní. Proto je prý tolik urputný a zvládá vše rychle vyřídit. Babiš se v posledních dnech projevil nejen jako glosátor, ale i jako muž velkých galantních gest, což dokládá fotografie, kterou pořídily ParlamentníListy.cz.

Vtipné foto Andreje Babiše, které musíte vidět. A k tomu hláška
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš zdraví Janu Bobošíkovou
reklama

Babiš se v příspěvku na sociální síti pochlubil svými neobvyklými geny. "Nechal jsem si prozkoumat DNA, našli mi 2 zvláštní geny: horolezecký (to proto jsem urputný) a rychlostní (proto zvládám vše rychle vyřídit)," uvedl doslova miliardář a lídr hnutí ANO.

V příspěvku o den dříve se Babiš strefuje do administrativního rozdělení České republiky, která má 14 krajů. Z toho důvodu má podle Babiše Česko 14 krajských vlád a jednu centrální. „Pak tu nemá být bordel,“ komentoval na Twitteru.

Otevřel prasečák v Německu

V jiném nedávném twitterovém příspěvku se Babiš radoval ze svého podnikatelského úspěchu v Německu. "Otevřeli sme prasečák za 160M, kde bude chrochtat 1200 prasnic. Díky tomu nebudeme muset vozit do ČR selata z Německa."

Tuto neděli byl Andrej Babiš hostem Partie na FTV Prima. Při té příležitosti ho zvěčnil fotograf ParlamentníchListů.cz v galantním mírném úklonu během vstávání z pohovky před diskusní partnerkou Janou Bobošíkovou, lídryní bloku Hlavu vzhůru!.

Samotná televizní diskuse tak uctivá a galantní nebyla. Bobošíková nazvala Babiše bankrotářem a kmotrem Stanislava Grosse, miliardář ji naopak počastoval konstatováním, že díky čerpání státního příspěvku pro politické strany si dělá z politiky byznys.

Podrobný průběh duelu BOBOŠÍKOVÁ vs. BABIŠ ZDE, ohlasy mediálních expertů ZDE

Fotogalerie: - Partie Bobošíkové a Babiše

Do televizní debaty Partie zavítala Jana Bobošíkov...
Jana Bobošíková přichází v doprovodu svého manžela...
Andrej Babiš v rozhovoru s Pavlem Bobošíkem
Andrej Babiš předseda hnutí ANO
Andrej Babiš zdraví Janu Bobošíkovou
Jana Bobošíková předsedkyně volebního bloku Hlavu ...

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vfe
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ruský pohled na kauzu Koněv: I u nás víme, že s památníky to může být složité. Ale plánovat kvůli tomu vraždu tří starostů?

19:51 Ruský pohled na kauzu Koněv: I u nás víme, že s památníky to může být složité. Ale plánovat kvůli tomu vraždu tří starostů?

Agent s ricinem. Podle českých médií to je čtyřiatřicetiletý ředitel Ruského střediska vědy a kultur…